MASTERSTUDIES

Ekonomia środowiska Francja - programów Ekonomia środowiska Francja Ekonomia środowiska

MSC lub Master of Science, jest rozróżnienie akademicki obdarzył tych, którzy skutecznie zakończyć wcześniej określonych zajęć w to, co jest często oparte na nauce dyscypliny. Magister często zwiększa możliwości rozwoju kariery zawodowej, a także potencjalne zyski.

ekonomia środowiska często charakteryzuje się ostrym naciskiem na świat naturalny sposób współdziała z finansów. Absolwenci tych programów powinny znaleźć się z głębszego zrozumienia polityki ochrony środowiska i ich wpływ na bogactwo.

Francja, oficjalnie Republika Francuska jest unitarnym semi-republiką prezydencką się głównie w Europie Zachodniej, z kilku regionów zamorskich i terytoriów.

Ekonomia środowiska Francja - Weź Ekonomia środowiska Francja. Wszystkie Ekonomia środowiska i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Ekonomia środowiska, Francja Filter

Magister analityka danych dla gospodarki przestrzennej i środowiskowej (DASEE)

University Bourgogne Franche-Comté (UBFC)
MSc
Sie 2021
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
21 Cze 2021
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Celem tego programu magisterskiego jest wysoce wyspecjalizowany i selektywny program magisterski oferujący zintegrowane spojrzenie na kwestie miejskie / regionalne i środowisk ...

Czytaj więcej