MASTERSTUDIES

Ekonomia środowiska Azja - Ekonomia środowiska programów Ekonomia środowiska w Azja

Master of Science lub Magister jest studia podyplomowe zazwyczaj w dziedzinie nauk przyrodniczych i nauk społecznych. Mgr może być oczywiście na bazie, opartych na badaniach, lub mieszanina obu.

Studiowanie ekonomii środowiska jest często dotyczy sposobu finansowe interesy są zagrożone przez przeniesienie prawd ekologiczne. Uczniowie powinni spodziewać się zbadać aspekty społeczne, takie jak polityka ochrony środowiska i prawa oraz nauk fizycznych, takich jak ekologii i geografii.

Studenci, którzy ukończą część ich stopnia w Azji rosną w liczbach. Obecnie, w drugim i trzecim co do wielkości gospodarki są w Azji. Bez ograniczeń, uczniowie opisali swój czas w Azji jak najlepsze doświadczenia ich życia. Dziś, trzy z czterech krajów świata najbardziej zaludnionych są w Azji: Chiny, Indie i Indonezja.

Ekonomia środowiska Azja - Weź Ekonomia środowiska Azja. Wszystkie Ekonomia środowiska i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Ekonomia środowiska, Azja Filter

Magister ekonomii środowiska i zarządzania

The Hebrew University of Jerusalem
MSc
Paź 2021
<
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Program magisterski z zakresu ekonomii i zarządzania środowiskowego koncentruje się na kwestiach ekonomicznych w obszarach zasobów środowiskowych i naturalnych, marketingu i f ...

Czytaj więcej