MASTERSTUDIES

Ekonometria Westlake Village - programów Ekonometria Westlake Village Ekonometria, Westlake Village

Magister lub Master of Science, jest międzynarodowo uznanym stopień naukowy, który wskazuje, umiejętności i wiedzę w danym temacie lub pola. Większość programów Magister się około czterech lat, aby zakończyć, po których część dołączyć do siły roboczej, podczas gdy inni dalej w klasie. 

Ekonometria wykorzystuje statystyki, matematyki i teorii ekonomicznej do tworzenia zrozumiałych modeli ekonomicznych. Te modele ekonomiczne są następnie wykorzystywane do podejmowania ważnych decyzji dotyczących polityki gospodarczej, które mogą mieć wpływ na większe obszary, takie jak finanse i rynku pracy. 

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Westlake Village jest planowane społeczności położone wzdłuż granicy hrabstwa Los Angeles, w Kalifornii. Z populacją 8000 mieszkańców wieś słynie z bogactwa i działań turystycznych. Jest domem dla wielu gwiazd głównie aktorów, którzy znaleźli powierzchnia sprzyja.

Ekonometria Westlake Village - Weź MSc Westlake Village. Wszystkie programu MSc i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Ekonometria, Westlake Village Filter

Magister ekonomii ilościowej

California Lutheran University
MSc
MSc
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
36 godziny
Język angielski
Ośrodek kształcenia
Online

Stopień magistra ekonomii ilościowej (MSQE) można ukończyć w ciągu zaledwie jednego roku, podkreśla praktyczne zastosowania i interaktywne uczenie się, jest dyplomem wyznaczon ...

Czytaj więcej