MASTERSTUDIES

Zaoczne Dziennikarstwo i komunikacja masowa Nigeria - programów Dziennikarstwo i komunikacja masowa Nigeria Dziennikarstwo i komunikacja masowa

Master of Science lub magistra, to stopień naukowy przyznawany tym, którzy skutecznie zakończyć około czterech lat intensywnych badań na dany temat. Wiele kursów magisterskich oferują połączenie klasie i nauczania opartych na badaniach.

Dziennikarstwo jest dziedziną, która koncentruje się na dostarczaniu informacji na temat lokalnych, krajowych i międzynarodowych imprez do wiadomości opinii publicznej. Dziennikarze informują pomóc ludziom poprzez wywiady, obserwacja, albo przez czytanie i podsumowujący minione artykuły oraz odpowiednie dokumenty.

Aby uzyskać wstęp do nigeryjskich uczelniach (zarówno publicznych jak i prywatnych uczelni są w każdym stanie federacji tym FCT), przyszły student musi siedzieć i pomyślnie przejść Ume (egzaminu maturalnego uniwersytety), który jest zarządzany przez drzwiowej (Joint Wstęp i Zarząd rejestracji). Również poszczególne uczelnie regularnie ekran potencjalnych kandydatów, aby upewnić się, że są na równi w pracy na poziomie uniwersyteckim w Nigerii.

Zaoczne MSc Nigeria - Weź Zaoczne MSc Nigeria. Wszystkie Zaoczne MSc i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Dziennikarstwo i komunikacja masowa, Nigeria Filter

Magister mediów i komunikacji

Pan-Atlantic University
MSc
<
W pełnym wymiarze godzin
<
Zaoczne
<
12 miesiące
Język angielski
Stacjonarne

Program mgr został pomyślany jako połączenie kształcenia akademickiego i zawodowego, a jest bezpośrednią odpowiedzią na potrzeby przemysłu.

Czytaj więcej