MASTERSTUDIES

Zaoczne Dziennikarstwo i komunikacja masowa Afryka - Dziennikarstwo i komunikacja masowa programów Dziennikarstwo i komunikacja masowa w Afryka

Mgr oznacza Master of Science. Jest podyplomowe edukacyjnych magister 's podane przez uniwersytety w szerokiej liczbie państw. Stopień jest zazwyczaj badane w naukach i czasami w naukach społecznych.

Stopnia w dziennikarstwie daje towarzystwom i poczucie własnej wartości, aby rozpocząć swój zawód jako dziennikarz. Świetny dziennikarz nie tylko posiada specjalistyczną i umiejętności zawodowych, ale także szerokość i psychicznego ciekawość świata.

Czy jakikolwiek inny region może dopasować różnorodne i wymiar Afryce? Z imitable historia, krajobrazowych i kulturowych składek, prawie żadnych regiony oferują naukę za granicą napotykają, że jest trudniejsze i bardziej satysfakcjonujące z punktu widzenia nauki.

Zaoczne Dziennikarstwo i komunikacja masowa Afryka - Weź Dziennikarstwo i komunikacja masowa Afryka. Wszystkie Zaoczne Dziennikarstwo i komunikacja masowa program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

2 Wyniki z Dziennikarstwo i komunikacja masowa, Afryka Filter

Magister marketingu, zarządzania

Toulouse Business School
MSc
<
W pełnym wymiarze godzin
<
15 miesiące
Język angielski
Stacjonarne

Master of Science w zakresie komunikacji, marketingu i zarządzania (C2M) będzie szkolić kompetentnych menedżerów, którzy rozumieją wyzwania stojące za internacjonalizacji mark ...

Czytaj więcej

Magister mediów i komunikacji

Pan-Atlantic University
MSc
<
W pełnym wymiarze godzin
<
Zaoczne
<
12 miesiące
Język angielski
Stacjonarne

Program mgr został pomyślany jako połączenie kształcenia akademickiego i zawodowego, a jest bezpośrednią odpowiedzią na potrzeby przemysłu.

Czytaj więcej