MASTERSTUDIES

Finanse przedsiębiorstwa Falmer - programów Finanse przedsiębiorstwa Falmer Finanse przedsiębiorstwa, Falmer

Master of Science lub magistra, to stopień naukowy przyznawany tym, którzy skutecznie zakończyć około czterech lat intensywnych badań na dany temat. Wiele kursów magisterskich oferują połączenie klasie i nauczania opartych na badaniach.

Mimo ogólnych transakcji finansowych, w szczególności z poszczególnych składników aktywów i pasywów, corporate finance i wygląda na to, jak te pojęcia wpływ praktyk biznesowych i relacje akcjonariusza. Praca w finansach korporacyjnych obejmują zarządzanie kapitałem, bankowości i wyceny przedsiębiorstw.

Edukacja w Wielkiej Brytanii jest zdecentralizowane dzieje z każdym z krajów Zjednoczonego Królestwa posiadających odrębne systemy pod różnymi rządami: Rząd brytyjski jest odpowiedzialny za Anglii i szkocki rząd, rząd walijski i rządem Irlandii Północnej są odpowiedzialne za Szkocji , Walii i Irlandii Północnej, odpowiednio.

Finanse przedsiębiorstwa Falmer - Weź MSc Falmer. Wszystkie programu MSc i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

2 Wyniki z Finanse przedsiębiorstwa, Falmer Filter

Magister zarządzania ryzykiem korporacyjnym i finansowym

University of Sussex School of Mathematical and Physical Sciences
MSc
01 Sie 2021
<
Studia dzienne
01 Sie 2021
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Magister czerpie z wiedzy specjalistów z branży, dzięki czemu zdobędziesz wiedzę i umiejętności, aby odnieść sukces w szybko zmieniającym się świecie korporacji. Poruszane tem ...

Czytaj więcej

Magister matematyki finansowej

University of Sussex School of Mathematical and Physical Sciences
MSc
Sie 2021
<
Studia dzienne
01 Sie 2021
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Zrozumieć główne aspekty finansów ilościowych - w tym ogólną teorię finansów, modele finansowe i programowanie dla absolwentów z wykształceniem ścisłym, inżynierskim i matemat ...

Czytaj więcej