MASTERSTUDIES

Certyfikowana rachunkowość publiczna Prom Dobbs - programów Certyfikowana rachunkowość publiczna Prom Dobbs Certyfikowana rachunkowość publiczna, Prom Dobbs

Magister lub Master of Science, jest jedną z nazw stopni dwa najbardziej popularne licencjackich. Międzynarodowe uznanie, mgr jest zwykle przyznawane po około czterech latach rygorystyczne badania w to, co jest zazwyczaj oparte na polu nauki.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Dobbs Ferry znajduje się w Nowym Jorku. Jest otoczony przez dwóch rzek, a mianowicie rzeki Hudson na zachodzie i rzeką tartak na wschodzie.

Certyfikowana rachunkowość publiczna Prom Dobbs - Weź MSc Prom Dobbs. Wszystkie programu MSc i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Certyfikowana rachunkowość publiczna, Prom Dobbs Filter

Magister rachunkowości publicznej

Mercy College
MSc
<
Studia dzienne
<
14 miesiące
Język angielski
Ośrodek kształcenia

MS in Public Accounting to program o wartości dodanej, który jest zarejestrowanym programem kwalifikującym do licencji na 150 godzin kredytowych. Po ukończeniu wymaganych i wy ...

Czytaj więcej