MASTERSTUDIES

Certyfikowana rachunkowość publiczna Ameryka Północna - Certyfikowana rachunkowość publiczna programów Certyfikowana rachunkowość publiczna w Ameryka Północna

Magister lub Master of Science, jest międzynarodowo uznanym stopień naukowy, który wskazuje, umiejętności i wiedzę w danym temacie lub pola. Większość programów Magister się około czterech lat, aby zakończyć, po których część dołączyć do siły roboczej, podczas gdy inni dalej w klasie. 

Stany Zjednoczone Ameryki znajduje się na kontynencie Ameryki Północnej. Jest trzecim co do wielkości krajem pod względem wielkości na świecie. To ma stosunkowo krótką historię w porównaniu do innych krajów świata, ma jeden z world 's największych gospodarek, a także jeden z World ' s populacji najbardziej zróżnicowanych.

Certyfikowana rachunkowość publiczna Ameryka Północna - Weź Certyfikowana rachunkowość publiczna Ameryka Północna. Wszystkie Certyfikowana rachunkowość publiczna i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Certyfikowana rachunkowość publiczna, Ameryka Północna Filter

Magister rachunkowości publicznej

Mercy College
MSc
<
Studia dzienne
<
14 miesiące
Język angielski
Ośrodek kształcenia

MS in Public Accounting to program o wartości dodanej, który jest zarejestrowanym programem kwalifikującym do licencji na 150 godzin kredytowych. Po ukończeniu wymaganych i wy ...

Czytaj więcej