MASTERSTUDIES

Branding Włochy - programów Branding Włochy Branding

Mgr oznacza Master of Science. Jest podyplomowe edukacyjnych magister 's podane przez uniwersytety w szerokiej liczbie państw. Stopień jest zazwyczaj badane w naukach i czasami w naukach społecznych.

Branding odnosi się do specjalizacji w ramach marketingu i biznesu, która koncentruje się na tworzeniu marki, która jest pozytywnie przez konsumentów. Korzystanie z elementów projektu, reklamy, strategii biznesowej i dystrybucji, celem jest, aby nauczyć się, jak tworzyć skuteczne marki, które trwają.

Włochy, oficjalnie Republika Włoska, to jednolita republika parlamentarna w ramach Unii Europejskiej, znajduje się w południowej Europie. Na północy graniczy z Francja, Szwajcaria, Austria i Słowenia po Alpach.

Branding Włochy - Weź Branding Włochy. Wszystkie Branding i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Branding, Włochy Filter

Magister marketingu

European School of Economics
Wielka Brytania, Londyn + 6 Więcej
MSc
Wrzesień 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
Zaoczne
Język angielski
Stacjonarne

Master in Marketing przygotowuje kandydatów do różnych zawodów w zakresie zarządzania marketingowego, takich jak zarządzanie marką, rozwój produktu, handel detaliczny, marketi ...

Czytaj więcej