MASTERSTUDIES.PL

Branding Odense - programów Branding Odense Branding, Odense

Mgr oznacza Master of Science. Jest podyplomowe edukacyjnych magister 's podane przez uniwersytety w szerokiej liczbie państw. Stopień jest zazwyczaj badane w naukach i czasami w naukach społecznych.

Studenci z działalności gospodarczej, w szczególności marketingu, mogą zdecydować się na dalsze specjalizują się w brandingu. Jest to badanie, w jaki sposób tworzyć i utrzymywać skuteczne marki, albo produktów lub usług, z wykorzystaniem elementów kreatywnego projektowania, reklamy i strategii rozwoju.

Dania, oficjalnie Królestwo Danii, jest suwerennym państwem w Europie Północnej, położony na południowy zachód Szwecji, południowej Norwegii i graniczy od południa przez Niemcy.

Beign 3 największe miasto w Danii, Odense miasto jest domem dla ponad 100.000 mieszkańców. Jest on położony w Odense County. Odense jest domem dla 2 uczelni mianowicie University College Mały Bełt i głównym kampusie Uniwersytetu Południowej Danii.

Branding Odense - Weź MSc Odense. Wszystkie programu MSc i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Branding, Odense Filter

Magister zarządzania marką i komunikacji marketingowej

University of Southern Denmark
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Wrzesień 2019 Dania Odense

Ten profil Master koncentruje się na procesach komunikacji marketingowej od poziomu korporacyjnego do poziomu marki z wykorzystaniem zaawansowanych perspektyw społeczno-kulturowych na rynkach konsumenckich.