MASTERSTUDIES

Studia niestacjonarne Biznes Heidelberg - programów Biznes Heidelberg Biznes , Heidelberg

Master of Science jest okazją dla absolwentów, aby uzyskać zaawansowane umiejętności badawcze i wiedzę w profesjonalnym środowisku uczenia się.Master of Science (MS) stopnia może dostarczyć podstaw wiedzy i kompetencji kluczowych you 'll potrzebują całej swojej karierze

Niemcy, oficjalnie Republika Federalna Niemiec, jest federacją w Europie środkowo-zachodnia. Kraj składa się z 16 państw, a stolicą i największym miastem jest Berlin.

Heidelberg to miasto w zaludnionym regionie Ren-Neckar Metropolitan w południowo-zachodnich Niemczech. Region ma środkowoeuropejskich klimat z sprawia, że ​​ciepło przez większą część roku. To jest domem dla niektórych z najstarszych wyższych uczelni w Niemczech.

Studia niestacjonarne Biznes Heidelberg - Weź Biznes Heidelberg. Wszystkie Biznes program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Biznes, Heidelberg Filter

Master of Science w dużych danych i analiz biznesowych

SRH University Heidelberg
MSc
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia i studia online
Ośrodek kształcenia
Online

Celem tego programu jest przekazanie studentom kluczowych kompetencji w zakresie Big Data i Business Analytics. Ten międzynarodowy program jest prowadzony w języku angielskim ...

Czytaj więcej