MASTERSTUDIES

Studia niestacjonarne Biznes w modzie Europa - Biznes w modzie programów Biznes w modzie w Europa

Magister lub Master of Science, jest międzynarodowo uznanym stopień naukowy, który wskazuje, umiejętności i wiedzę w danym temacie lub pola. Większość programów Magister się około czterech lat, aby zakończyć, po których część dołączyć do siły roboczej, podczas gdy inni dalej w klasie. 

Europe, jeden z world 's siedmiu kontynentach, jest zazwyczaj znany jako wysuniętym półwyspie Eurazji. Drugi najmniejszy kontynent, z 10.180.000 (km2), że zebrano obszar 50 krajów.

Studia niestacjonarne Biznes w modzie Europa - Weź Biznes w modzie Europa. Wszystkie studia niestacjonarne Biznes w modzie program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

2 Wyniki z Biznes w modzie, Europa Filter

Msc W Biznesie Kreacja Biznesu

Glasgow Caledonian University, London (GCU London)
MSc
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Nasze Masters in Fashion Business Creation to unikalny program, zaprojektowany we współpracy z wiodącymi firmami modowymi, aby odzwierciedlić wyjątkowy charakter tworzenia fir ...

Czytaj więcej

Mgr International Fashion Business Management

Manchester Metropolitan University
MSc
Sie 2021
<
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Koncentrując się na zatrudnialności i odpowiedzialności społecznej, MSc International Fashion Business Management jest skierowany do kandydatów z różnych środowisk, którzy chc ...

Czytaj więcej