MASTERSTUDIES

Studia niestacjonarne Biznes międzynarodowy Winchester - programów Biznes międzynarodowy Winchester Biznes międzynarodowy , Winchester

Magister lub Master of Science, jest jedną z nazw stopni dwa najbardziej popularne licencjackich. Międzynarodowe uznanie, mgr jest zwykle przyznawane po około czterech latach rygorystyczne badania w to, co jest zazwyczaj oparte na polu nauki.

Międzynarodowy biznes jest obszarem badań, które przygotowuje uczniów z możliwością myśleć globalnie, przyniesie wiele kultur razem i zarządzać międzynarodowych firm. Wrażliwość kulturowa, biznes plan pisania, a nawet nauka innego języka może być częścią programu nauczania.

UK, Wielka Brytania ma ponad 300 lat i obejmuje cztery składowe narody: Anglia, Szkocja, Walia i Irlandia Północna. UK jest centrum nauki w ciągu ostatnich 1000 lat i posiada wiele starożytnych i wybitnych uniwersytetów. Zagraniczni studenci stanowią znaczącą część studentów na uniwersytetach brytyjskich.

Winchester jest dawna stolica Anglii. It 's znany katedrą a wiele prac w fikcyjnych są tam umieszczone. Mają jeden miejscowy uniwersytet, jeden kampusie innej uczelni i kilka szkół.

Studia niestacjonarne Biznes międzynarodowy Winchester - Weź Biznes międzynarodowy Winchester. Wszystkie Biznes międzynarodowy program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Biznes międzynarodowy, Winchester Filter

Mgr International Business

University of Winchester
MSc
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
Ośrodek kształcenia

Kurs Business Management zapewnia studentom wiedzy i umiejętności, aby skutecznie działać w ramach organizacji i zmieniającego się kontekstu zewnętrznego, na którym działają. ...

Czytaj więcej