MASTERSTUDIES

Studia niestacjonarne Biznes międzynarodowy Leeds - programów Biznes międzynarodowy Leeds Biznes międzynarodowy , Leeds

Master of Science lub magistra, to stopień naukowy przyznawany tym, którzy skutecznie zakończyć około czterech lat intensywnych badań na dany temat. Wiele kursów magisterskich oferują połączenie klasie i nauczania opartych na badaniach.

Studenci zainteresowani podróżując po świecie i pomagając innych kultur odnieść sukces w biznesie może zdecydować się na studia International Business. Zajęcia mogą obejmować International Economics, różnic kulturowych, rynki finansowe, operacje międzynarodowe, globalne logistyki i komunikacji międzykulturowej.

Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej, powszechnie znany jako Zjednoczonego Królestwa i Wielkiej Brytanii, jest suwerennym państwem znajduje się na północno-zachodnim wybrzeżu kontynentalnej Europy.Dwa najbardziej znane (i najstarsze) uniwersytety Oxford i Cambridge (często określane jako Oxbridge przez wielu Brytyjczyków) Anglia ma również kilka innych światowej klasy instytucji, w tym kilka w Londynie (zwłaszcza w Imperial College, London School of Economics, University College London i King 's College London, wszystkie są częścią Uniwersytetu Londyńskiego)

Leeds, West Yorkshire, z około pół miliona obywateli. Miasto ma trzy uczelnie i trzy uczelnie z łącznie 250.000 studentów, które sprawiają, że połowę ludności miasta. Został wybrany najlepszym miejscem University w Wielkiej Brytanii przez badania w niezależnej gazecie.

Studia niestacjonarne Biznes międzynarodowy Leeds - Weź Biznes międzynarodowy Leeds. Wszystkie Biznes międzynarodowy program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Biznes międzynarodowy, Leeds Filter

Magister zarządzania i biznesu międzynarodowego

Leeds Beckett University
MSc
Sie 2021
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Dodaj do swojego zestawu umiejętności menedżerskich i umiejętności, aby wyposażyć Cię w role przywódcze w każdej karierze, którą zdecydujesz się wykuć.

Czytaj więcej