$close

Filtry

Zobacz wyniki

Biznes międzynarodowy Belfast - programów Biznes międzynarodowy Belfast Biznes międzynarodowy, Belfast

Master of Science (MSc): Programy te są studia podyplomowe dla osób, którzy niedawno ukończyli studia licencjackie i chcą poszerzyć swoją wiedzę na poziomie głębokiej i bardziej naukowe. International Business to program naukowy, który jest przeznaczony dla studentów z głowy dla biznesu i chęć poznawania świata. Program często obejmuje zajęcia w komunikowaniu się z różnych kul… Czytaj więcej

Master of Science (MSc): Programy te są studia podyplomowe dla osób, którzy niedawno ukończyli studia licencjackie i chcą poszerzyć swoją wiedzę na poziomie głębokiej i bardziej naukowe.

International Business to program naukowy, który jest przeznaczony dla studentów z głowy dla biznesu i chęć poznawania świata. Program często obejmuje zajęcia w komunikowaniu się z różnych kultur, a także klas biznesowych.

Edukacja w Wielkiej Brytanii jest zdecentralizowane dzieje z każdym z krajów Zjednoczonego Królestwa posiadających odrębne systemy pod różnymi rządami: Rząd brytyjski jest odpowiedzialny za Anglii i szkocki rząd, rząd walijski i rządem Irlandii Północnej są odpowiedzialne za Szkocji , Walii i Irlandii Północnej, odpowiednio.

Irlandia Północna (również często nazywane Ulster) nie jest duża i okolicach, ale ma 30% ludności wyspy. Istnieją dwa główne uniwersytety, jeden znajduje się w Belfaście, a drugi w Derry i Jordanstown.

Biznes międzynarodowy Belfast - Weź MSc Belfast. Wszystkie programu MSc i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Pokaż mniej
Przeczytaj więcej o studiowaniu w Zjednoczonym Królestwie
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
  • Popularne Najnowsze Tytuł
  • Popularne
  • Najnowsze
  • Tytuł
Queen's University Belfast
Belfast, Wielka Brytania

Biznes międzynarodowy koncentruje się na organizacjach, które nie ograniczają swojej działalności do jednego kraju, takich jak Citigroup i Google. Program MSc w biznesie międz ... +

Biznes międzynarodowy koncentruje się na organizacjach, które nie ograniczają swojej działalności do jednego kraju, takich jak Citigroup i Google. Program MSc w biznesie międzynarodowym rozważa, dlaczego istnieją te organizacje, jak odnoszą sukcesy w ciągle zmieniającym się środowisku globalnym i jakie znaczenie mają ich działania dla różnych krajów, w których prowadzą działalność. Ten program zapewnia studentom wiedzę i umiejętności wymagane do przetrwania i rozwoju w coraz bardziej połączonym świecie. Studenci zdobędą wiedzę na temat narzędzi, technik i praktycznych umiejętności związanych z prowadzeniem organizacji ponad granicami oraz docenią interakcje między firmami, rządami i społeczeństwem w kontekście międzynarodowym. -
MSc
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia