$close

Filtry

Zobacz wyniki

Biznes międzynarodowy Exeter - programów Biznes międzynarodowy Exeter Biznes międzynarodowy, Exeter

Magister lub Master of Science, jest jedną z nazw stopni dwa najbardziej popularne licencjackich. Międzynarodowe uznanie, mgr jest zwykle przyznawane po około czterech latach rygorystyczne badania w to, co jest zazwyczaj oparte na polu nauki. Międzynarodowy biznes jest obszarem badań, które przygotowuje uczniów z możliwością myśleć globalnie, przyniesie wiele kultur razem i zarządza… Czytaj więcej

Magister lub Master of Science, jest jedną z nazw stopni dwa najbardziej popularne licencjackich. Międzynarodowe uznanie, mgr jest zwykle przyznawane po około czterech latach rygorystyczne badania w to, co jest zazwyczaj oparte na polu nauki.

Międzynarodowy biznes jest obszarem badań, które przygotowuje uczniów z możliwością myśleć globalnie, przyniesie wiele kultur razem i zarządzać międzynarodowych firm. Wrażliwość kulturowa, biznes plan pisania, a nawet nauka innego języka może być częścią programu nauczania.

Edukacja w Wielkiej Brytanii jest zdecentralizowane dzieje z każdym z krajów Zjednoczonego Królestwa posiadających odrębne systemy pod różnymi rządami: Rząd brytyjski jest odpowiedzialny za Anglii i szkocki rząd, rząd walijski i rządem Irlandii Północnej są odpowiedzialne za Szkocji , Walii i Irlandii Północnej, odpowiednio.

Exeter znajduje się wiele szkół wyższych, uniwersytetów i wspólne projekty bardziej uniwersytetów. Jednym z nich jest największym pracodawcą w mieście. Istnieje również duża liczba instytucji religijnych.

Biznes międzynarodowy Exeter - Weź MSc Exeter. Wszystkie programu MSc i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Pokaż mniej
Przeczytaj więcej o studiowaniu w Zjednoczonym Królestwie
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
  • Popularne Najnowsze Tytuł
  • Popularne
  • Najnowsze
  • Tytuł
University of Exeter Business School
Exeter, Wielka Brytania

MSc International Business to elastyczny program przeznaczony dla ambitnych studentów, którzy chcą rozpocząć globalną karierę. Zostaniesz wyposażony w praktyczne umiejętności ... +

MSc International Business to elastyczny program przeznaczony dla ambitnych studentów, którzy chcą rozpocząć globalną karierę. Zostaniesz wyposażony w praktyczne umiejętności opracowywania skutecznych strategii rozwiązywania rzeczywistych problemów i będziesz w stanie zastosować globalny kontekst do różnych firm, gdziekolwiek na świecie zdecydujesz się pracować. Będziesz wspierany przez dyrektora programu w opracowywaniu własnego biznesplanu zamiast rozprawy, rozwijaniu praktycznych i stosowanych umiejętności biznesowych, zapewniając wyróżnienie się na konkurencyjnym rynku absolwentów. -
MSc
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia