MASTERSTUDIES

Studia niestacjonarne Biznes międzynarodowy Lincoln - programów Biznes międzynarodowy Lincoln Biznes międzynarodowy , Lincoln

Master of Science (MSc): Programy te są studia podyplomowe dla osób, którzy niedawno ukończyli studia licencjackie i chcą poszerzyć swoją wiedzę na poziomie głębokiej i bardziej naukowe.

International Business to program naukowy, który jest przeznaczony dla studentów z głowy dla biznesu i chęć poznawania świata. Program często obejmuje zajęcia w komunikowaniu się z różnych kultur, a także klas biznesowych.

Edukacja w Wielkiej Brytanii jest zdecentralizowane dzieje z każdym z krajów Zjednoczonego Królestwa posiadających odrębne systemy pod różnymi rządami: Rząd brytyjski jest odpowiedzialny za Anglii i szkocki rząd, rząd walijski i rządem Irlandii Północnej są odpowiedzialne za Szkocji , Walii i Irlandii Północnej, odpowiednio.

Lincoln jest miastem w Anglii z populacją mniejszą niż 100.000, z jednej trzeciej będących studentami wyższych. Najwcześniejsze początki Lincoln znajdują się od epoki żelaza, około 1 wieku pne, podczas gdy najbardziej znaczący szczątki pochodzą z czasów rzymskich.

Studia niestacjonarne Biznes międzynarodowy Lincoln - Weź Biznes międzynarodowy Lincoln. Wszystkie Biznes międzynarodowy program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

2 Wyniki z Biznes międzynarodowy, Lincoln Filter

Mistrz w biznesie międzynarodowym

University of Lincoln
MSc
Sty 2021
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Program MSc International Business w Lincoln ma na celu wyposażenie Cię w niezbędne cechy i wiedzę przedmiotową, która pozwoli Ci skutecznie konkurować na krajowych i międzyna ...

Czytaj więcej

Mistrz w międzynarodowej ekonomii biznesu

University of Lincoln
MSc
Sty 2021
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

(MSc) International Business Economics jest przeznaczony dla studentów, którzy mają doświadczenie w prowadzeniu biznesu i zarządzania. Celem jest umożliwienie poszerzenia wied ...

Czytaj więcej