MASTERSTUDIES

Studia niestacjonarne Biznes międzynarodowy Leuven - programów Biznes międzynarodowy Leuven Biznes międzynarodowy , Leuven

Master of Science lub tytuł magistra w dziedzinie nauki jest stopień naukowy dostarczone przez Uniwersytety w wielu krajach. Master of Science jest popularny po ukończeniu dyplom licencjata.

International Business to program naukowy, który jest przeznaczony dla studentów z głowy dla biznesu i chęć poznawania świata. Program często obejmuje zajęcia w komunikowaniu się z różnych kultur, a także klas biznesowych.

Belgia, oficjalnie Królestwo Belgii, jest państwem federalnym, w Europie Zachodniej. Jest członkiem-założycielem Unii Europejskiej, a gospodarzem siedziby UE 's, jak również te z kilku innych głównych organizacji międzynarodowych, takich jak NATO.

Kilka możliwości studia są dostępne w tym mieście. Jedna z najstarszych uczelni w regionie, Catholic University, a także wyższej Instytut Filozofii znalezione w Leuven.

Studia niestacjonarne Biznes międzynarodowy Leuven - Weź Biznes międzynarodowy Leuven. Wszystkie Biznes międzynarodowy program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Biznes międzynarodowy, Leuven Filter

Master of International Business Economics and Management (Bruksela)

KU Leuven
MSc
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Master of Science in International Business Economics and Management w KU Leuven zaszczepia międzynarodowy sposób myślenia utalentowanych osób z różnych środowisk i sprzyja po ...

Czytaj więcej