MASTERSTUDIES

Biznes i ekonomia Wielka Brytania - programów Biznes i ekonomia Wielka Brytania Biznes i ekonomia

Master of Science lub Magister jest studia podyplomowe zazwyczaj w dziedzinie nauk przyrodniczych i nauk społecznych. Mgr może być oczywiście na bazie, opartych na badaniach, lub mieszanina obu.

Program Magister Biznesu i Ekonomii będzie oferować studentom narzędzi do rozwijania krytycznego potencjału i umiejętności do rozwiązywania problemów dotyczących organizacji przemysłowej, ekonomii międzynarodowej, zachowania organizacyjne, zarządzanie zasobami, finanse, oprócz wielu innych związanych z biznesem dziedzinach wiedzy.

UK, Wielka Brytania ma ponad 300 lat i obejmuje cztery składowe narody: Anglia, Szkocja, Walia i Irlandia Północna. UK jest centrum nauki w ciągu ostatnich 1000 lat i posiada wiele starożytnych i wybitnych uniwersytetów. Zagraniczni studenci stanowią znaczącą część studentów na uniwersytetach brytyjskich.

Biznes i ekonomia Wielka Brytania - Weź Biznes i ekonomia Wielka Brytania. Wszystkie Biznes i ekonomia i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Biznes i ekonomia, Wielka Brytania Filter

MSc (Econ) Ekonomii I Biznesu

Hull University Business School
MSc
Sie 2021
<
Studia dzienne
<
12 miesiące
Ośrodek kształcenia

Na tej MSc (Econ) Ekonomia i Business Program, będzie rozwijać zrozumienie tego, jak narzędzia ekonomiczne mogą być bezcenne w nowoczesnym środowisku biznesowym i jak mogą być ...

Czytaj więcej