MASTERSTUDIES

Biznes i ekonomia Szwajcaria - programów Biznes i ekonomia Szwajcaria Biznes i ekonomia

Master of Science lub magistra, to stopień naukowy przyznawany tym, którzy skutecznie zakończyć około czterech lat intensywnych badań na dany temat. Wiele kursów magisterskich oferują połączenie klasie i nauczania opartych na badaniach.

Program w biznesie i ekonomii zwykle koncentruje się na związku między sukcesem biznesu a gospodarką. Studenci mogą studiować fundacje biznesowe i dowiedzieć się, jak analizować gospodarkę i przewidywać przyszłe zmiany.

Szwajcaria (niemiecki: Schweiz, francuski: Suisse, włoski: Svizzera, retoromański:. Svizra Szwajcaria ma jedne z uniwersytety renomowanych światowych takich jak ETH w Zurychu, EPFL Lozanna, IHEID w Genewie, University of Lausanne lub University of St Gallen. Należy pamiętać, że 's znacznie lepiej mówić w lokalnym języku, więc jeśli można ' t mówić albo francuski, niemiecki, włoski, lepiej iść na kurs języka pierwszego.

Biznes i ekonomia Szwajcaria - Weź Biznes i ekonomia Szwajcaria. Wszystkie Biznes i ekonomia i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Biznes i ekonomia, Szwajcaria Filter

Master of Science in Marketing and Transformative Economy

USI Università della Svizzera italiana
MSc
Sie 2021
<
Studia dzienne
<
4 semestry
30 Kwi 2021
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Master in Marketing and Transformative Economy to nie tylko kolejny mistrz w marketingu. Jego ambicją jest oferowanie sprawdzonej mądrości marketingowej i praktyki oraz dalsze ...

Czytaj więcej