MASTERSTUDIES

Biznes i ekonomia Belgia - programów Biznes i ekonomia Belgia Biznes i ekonomia

Master of Science lub tytuł magistra w dziedzinie nauki jest stopień naukowy dostarczone przez Uniwersytety w wielu krajach. Master of Science jest popularny po ukończeniu dyplom licencjata.

Program Magister Biznesu i Ekonomii będzie oferować studentom narzędzi do rozwijania krytycznego potencjału i umiejętności do rozwiązywania problemów dotyczących organizacji przemysłowej, ekonomii międzynarodowej, zachowania organizacyjne, zarządzanie zasobami, finanse, oprócz wielu innych związanych z biznesem dziedzinach wiedzy.

Belgia, oficjalnie Królestwo Belgii, jest państwem federalnym, w Europie Zachodniej. Jest członkiem-założycielem Unii Europejskiej, a gospodarzem siedziby UE 's, jak również te z kilku innych głównych organizacji międzynarodowych, takich jak NATO.

Biznes i ekonomia Belgia - Weź Biznes i ekonomia Belgia. Wszystkie Biznes i ekonomia i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Biznes i ekonomia, Belgia Filter

Master in Business Economics (M.Sc.)

University of Antwerp
MSc
<
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Podczas programu tego Mistrza będziesz łączyć się ze światem biznesu na różne sposoby. Prelegenci, wizyty firmowe i rzeczywiste sprawy pomagają odkryć, na czym polega robienie ...

Czytaj więcej