$close

Filtry

Zobacz wyniki

Programy Badania mieszkalne, Szukaj najlepszych programów MSc tutaj! - MSc

Stopień magistra jest stopniem zaawansowanym oferowanym w dziedzinie wiedzy akademickiej. Stopień magistra to magister z konkretną metodologią naukową w jednej z tych dziedzin. Te stopnie mają na celu umożliwienie kandydatom wyostrzenie profesjonalnych baz wiedzy, osiągając wysoki poziom umiejętności w zakresie przedmiotów podstawowych dla kierunku studiów. Co to jest magister w bad… Czytaj więcej

Stopień magistra jest stopniem zaawansowanym oferowanym w dziedzinie wiedzy akademickiej. Stopień magistra to magister z konkretną metodologią naukową w jednej z tych dziedzin. Te stopnie mają na celu umożliwienie kandydatom wyostrzenie profesjonalnych baz wiedzy, osiągając wysoki poziom umiejętności w zakresie przedmiotów podstawowych dla kierunku studiów.

Co to jest magister w badaniach nad stanem domowym? Jest to stopień koncentrujący się na interdyscyplinarnych metodach wykorzystywanych do badania ludzkiego mieszkania we wszystkich jego wymiarach. Obejmuje to zdrowie publiczne, planowanie obywatelskie i wszystkie inne dyscypliny naukowe stosowane w badaniach mieszkaniowych i mieszkalnych. Obszary studiów mogą obejmować psychologię, inżynierię, geografię człowieka i podstawowe kształcenie w biologii. Niektóre doświadczenia związane z ich podstawowymi pojęciami zwykle spodziewane są przed przystąpieniem do programu.

Studenci, którzy zajmują się studiami na temat mieszkania, uczą się syntezy informacji z głębokiej analizy danych poprzez modelowanie, które jest przydatne na wiele sposobów przy ocenie i ulepszaniu procesów w domu i w pracy. Poprawiają także swoje umiejętności komunikacji pisemnej i wykorzystanie uzasadnienia naukowego do wspierania swoich pomysłów.

Koszt studiów magisterskich na tym polu różni się nieco w zależności od instytucji. Programy online istnieją jednak w wielu lokalizacjach, co może pomóc studentom, którzy są świadomi kosztów, znaleźć tańsze programy.

Absolwenci studiów magisterskich na kierunkach mieszkaniowych pracują na różnych polach. Mogą zostać urzędnikami rządowymi w biurach planowania miejskiego, którzy współpracują z programistami z sektora prywatnego w celu ulepszenia miast w pobliżu domu. Znajdują również zatrudnienie w sektorze prywatnym jako specjaliści ds. Mieszkaniowych, którzy współpracują z miastem w zakresie tych ulepszeń. Studenci studiów niestacjonarnych tworzą główną grupę naukowców-nauczycieli kształcących przyszłych pokoleń inżynierów obywatelskich i architektów, którzy budują budynki, które są lepsze dla ludzi.

Istnieje wiele szkół oferujących ten stopień, więc sprawdź online i zobacz, co możesz znaleźć. Aby mieć więcej opcji, spójrz także na lokalne szkoły i lokalizacje międzynarodowe. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
Polecane Najnowsze Tytuł
University of Stirling
Stirling, Wielka Brytania

Kurs MSc / PgDip Housing Studies (z praktyką) w pełni integruje wszystkie akademickie i praktyczne elementy kwalifikacji zawodowych Chartered Institute of Housing. Obejmuje to ... +

Kurs MSc / PgDip Housing Studies (z praktyką) w pełni integruje wszystkie akademickie i praktyczne elementy kwalifikacji zawodowych Chartered Institute of Housing. Obejmuje to 10-tygodniowy ustrukturyzowany, oceniany staż pracy, który umożliwia absolwentom "szybką ścieżkę" do kariery w organizacjach mieszkaniowych w sektorze społecznym, wolontariackim i prywatnym. -
MSc Świadectwo studiów podyplomych
Studia dzienne
studia niestacjonarne
12 - 36 miesiące
Język angielski
Sie 2023
Ośrodek kształcenia i studia online
Ośrodek kształcenia
Online