MASTERSTUDIES

Programy Badania z zakresu zarządzania, Szukaj najlepszych programów MSc tutaj! - MSc

Master of Science (MSc) jest podyplomowym wykształceniem akademickim często osiągane przez studentów, którzy ukończyli Bachelor of Science i chcą pogłębić swoją bazę wiedzy. Stopień ten zazwyczaj wymaga jednego do dwóch lat studiów i może łączyć zarówno teoretyczne, jak i praktyczne elementy związane z naukami ścisłymi.

Czym jest magister w zakresie badań nad zarządzaniem? Absolwenci tego programu mogą oczekiwać, że będą wyposażeni w wiedzę i umiejętności skoncentrowane wokół badań w dziedzinie zarządzania. Studenci będą robić zajęć, które rozwijają umiejętności badawcze i analizy za pomocą różnych sprawdzonych metod, i nauczą się korzystać z tych umiejętności, aby znaleźć rozwiązania problemów, które pojawiają się w nowoczesnym zarządzaniu przedsiębiorstwem. Uczą się prowadzenia dochodzenia na poziomie absolwenta w celu ustalenia kluczowych informacji. Niektóre z obszarów zarządzania, które mogą obejmować, obejmują mały biznes, areny publiczne, gościnność i wiele innych.

Master in Management Research uczy studentów umiejętności, które łatwo przełożą się na wybraną dziedzinę pracy. Rozwijają wiedzę specjalistyczną, która może być wykorzystywana na wielu poziomach i może zapewnić przewagę konkurencyjną w organizacjach, które chcą wypełnić ważne stanowiska badawcze.

Opłaty za program dla tego stopnia będą się różnić w zależności od szkoły i długości studiów. Niektóre szkoły umożliwiają prowadzenie zajęć w trybie online, podczas gdy inne umożliwiają uczniom uczęszczanie na zajęcia w niepełnym wymiarze godzin lub w pełnym wymiarze godzin. Przyszli studenci, którzy są zainteresowani konkretnymi zajęciami, powinni skontaktować się bezpośrednio ze szkołą, aby znaleźć odpowiednie informacje.

Absolwenci studiów magisterskich z dziedziny zarządzania znajdą wiele dostępnych opcji, w których mogą zastosować szeroką wiedzę na temat jakościowych i ilościowych metod badawczych. Niektóre obszary, w których mogą wykorzystać swój talent do badań, obejmują bankowość, turystykę, międzynarodowy biznes, edukację, mikrokredyty itp. Ich zdolność do analitycznego i innowacyjnego myślenia pozwoli im dobrze się w tej konkurencyjnej i ekspansywnej dziedzinie.

Wybory obfitują, jeśli chcesz poszerzyć swoją bazę wiedzy w badaniach nad zarządzaniem. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

4 Wyniki z Badania z zakresu zarządzania Filter

Master of Science w pomiarach i ewaluacji

American University Online
MSc
<
studia niestacjonarne
<
20 miesiące
Język angielski
Online

Internetowy University of Online Master of Science in Measurement

Czytaj więcej

Magister zarządzania

Swansea University
MSc
Sie 2020
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Szukasz stopnia, który pozwoli Ci rozwinąć umiejętności w wielu obszarach zarządzania przedsiębiorstwem? Możesz być zainteresowany marketingiem, zarządzaniem międzynarodowym l ...

Czytaj więcej

Master of Science (MSc) Zarządzanie przez Research

Asia e University
MSc
Sty 2021
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
Ośrodek kształcenia i studia online
Ośrodek kształcenia
Online

W AEU MSC odpowiada specjalistów mających interes w badania i zainteresowanych w podnoszeniu swojej wiedzy i umiejętności w konkretnych dziedzinach w ramach zarządzania

Czytaj więcej

Online Master of Science w zarządzaniu badaniami klinicznymi

Arizona State University Edson College of Nursing and Health Innovation
MSc
Język angielski

Rozwiń swoją karierę pielęgniarską i zdrowotną, aby zostać kierownikiem badań klinicznych z tytułem magistra w zakresie zarządzania badaniami klinicznymi online. Opanuj umieję ...

Czytaj więcej