MASTERSTUDIES

Badania z zakresu zarządzania Malezja - programów Badania z zakresu zarządzania Malezja Badania z zakresu zarządzania

Master of Science lub Magister jest studia podyplomowe zazwyczaj w dziedzinie nauk przyrodniczych i nauk społecznych. Mgr może być oczywiście na bazie, opartych na badaniach, lub mieszanina obu.

Program badawczy dotyczący zarządzania jest idealny dla tych, którzy chcą pracować na wyższych szczeblach kariery w firmie. Takie programy mogą pomóc uczniom rozwinąć umiejętności, które muszą być dobrymi menedżerami, a także pomagać firmom w rozwoju i sukcesie.

Jeśli potrzebujesz najlepszych warunków nauki w Azji, zapisać się do szkolnictwa wyższego w Malezji.Jest to kraj o bogatej kulturze i działalności wielkich zostawić rozrywkę i zrelaksowany jak studiować w kraju

Badania z zakresu zarządzania Malezja - Weź Badania z zakresu zarządzania Malezja. Wszystkie Badania z zakresu zarządzania i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Badania z zakresu zarządzania, Malezja Filter

Master of Science (MSc) Zarządzanie przez Research

Asia e University
MSc
Sty 2021
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
Ośrodek kształcenia i studia online
Ośrodek kształcenia
Online

W AEU MSC odpowiada specjalistów mających interes w badania i zainteresowanych w podnoszeniu swojej wiedzy i umiejętności w konkretnych dziedzinach w ramach zarządzania

Czytaj więcej