MASTERSTUDIES

Badania z zakresu zarządzania Europa - Badania z zakresu zarządzania programów Badania z zakresu zarządzania w Europa

Master of Science lub magistra, to stopień naukowy przyznawany tym, którzy skutecznie zakończyć około czterech lat intensywnych badań na dany temat. Wiele kursów magisterskich oferują połączenie klasie i nauczania opartych na badaniach.

W programie badawczym zarządzania, uczniowie dowiadują się, jak wpływać na pozycję lidera w biznesie. Kursy w programie mogą dotyczyć globalnego biznesu, metod badawczych, struktur korporacyjnych, zarządzania zasobami biznesowymi i pisania profesjonalnego.

Europa jest szóstym co do wielkości kontynent i obejmuje 47 krajów i różnorodnych zależności, wyspy i terytoria. Graniczy z Morza Śródziemnego na południu Azji na wschód, i na Oceanie Atlantyckim na Zachód.

Badania z zakresu zarządzania Europa - Weź Badania z zakresu zarządzania Europa. Wszystkie Badania z zakresu zarządzania i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Badania z zakresu zarządzania, Europa Filter

Magister zarządzania

Swansea University
MSc
Sie 2020
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Szukasz stopnia, który pozwoli Ci rozwinąć umiejętności w wielu obszarach zarządzania przedsiębiorstwem? Możesz być zainteresowany marketingiem, zarządzaniem międzynarodowym l ...

Czytaj więcej