close

Filtry

Zobacz wyniki

Studia architektoniczne Bratysława - programów Studia architektoniczne Bratysława Studia architektoniczne, Bratysława

Master of Science (MSc): Programy te są studia podyplomowe dla osób, którzy niedawno ukończyli studia licencjackie i chcą poszerzyć swoją wiedzę na poziomie głębokiej i bardziej naukowe. Aby struktury i zachowania nowej struktury spełnienia specyfikacji technicznych i estetycznych, konieczne jest wejście osób doświadczonych w architekturze. Wiąże się to z tworzenia rysunków, wyko… Czytaj więcej

Master of Science (MSc): Programy te są studia podyplomowe dla osób, którzy niedawno ukończyli studia licencjackie i chcą poszerzyć swoją wiedzę na poziomie głębokiej i bardziej naukowe.

Aby struktury i zachowania nowej struktury spełnienia specyfikacji technicznych i estetycznych, konieczne jest wejście osób doświadczonych w architekturze. Wiąże się to z tworzenia rysunków, wykonywania pomiarów i czasami pośredniczeniu kompromisów.

Słowacja i Republika Słowacka (Słowacki: Slovensko lub Slovenská republika, obie nazwy są oficjalnie uznawane), leżą w Europie Środkowej. Słowacja jest członkiem Unii Europejskiej, więc jeśli jesteś obywatelem innego państwa członkowskiego, można zamieszkać i pracować na Słowacji bez ograniczeń. Comenius Univerzity jest najstarszym istniejącym uniwersytet słowacki, w Bratysławie.

Bratysława jest stolicą Słowacji o liczbie mieszkańców powyżej 400 tysięcy osób. Jest to największy w kraju i domu do Bratysławy i Devin Castle. Dwa są jednymi z wielu innych atrakcji miasta, kultury i architektury.

Studia architektoniczne Bratysława - Weź MSc Bratysława. Wszystkie programu MSc i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Pokaż mniej
Wybierz kierunki studiów
arrow_drop_up arrow_drop_down
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
format_list_bulleted Filtry
Faculty of Architecture and Design, Slovak University of Technology in Bratislava
Bratysława, Słowacja

Zapisując się na studia magisterskie Architektura na Wydziale Architektury i Wzornictwa Słowackiego Uniwersytetu Technologicznego ( FAD STU lub po prostu FAD) rozwiniesz swoją ... +

Zapisując się na studia magisterskie Architektura na Wydziale Architektury i Wzornictwa Słowackiego Uniwersytetu Technologicznego ( FAD STU lub po prostu FAD) rozwiniesz swoją kreatywność i zdobędziesz umiejętności opracowywania złożonych pomysłów architektonicznych i projektów nowych budynków, a także rekonstrukcji budynki historyczne, w tym ich wnętrza i elewacje. Będziesz mógł sporządzać dokumentację techniczną wszystkich etapów projektu, od projektu architektonicznego, przez projekty budowlane, po plany budowlane. Pracując w skali miasta, będziesz uprawniony do opracowywania projektów urbanistycznych i planów zagospodarowania przestrzennego. W tym wszystkim wykorzystasz zrozumienie kulturowych, intelektualnych, historycznych, społeczno-ekonomicznych i ekologicznych relacji architektury i środowiska, opierając się na doświadczeniach, prezentacjach i innych umiejętnościach zdobytych podczas studiów magisterskich na Wydziale Architektury i Projektowania. -
MSc
Studia dzienne
2 lat(a)
Język angielski
Sie 2021
31 Maj 2021
Ośrodek kształcenia
 

WSKAZÓWKA! Jeśli reprezentujesz uczelnię i chcesz dodać swoje programy do naszych ofert, skontaktuj się z nami

Wybierz kierunki studiów