MASTERSTUDIES

Analiza finansowa Wielka Brytania - programów Analiza finansowa Wielka Brytania Analiza finansowa

Master of Science lub Magister jest studia podyplomowe zazwyczaj w dziedzinie nauk przyrodniczych i nauk społecznych. Mgr może być oczywiście na bazie, opartych na badaniach, lub mieszanina obu.

Studenci, którzy studiują analizy finansowej zbadania trwałości, stabilności i rentowności przedsiębiorstwa, projektu lub przedsięwzięcia. Informacje są zdobywane ze sprawozdań finansowych i innych kluczowych raportów do pomiaru kondycji finansowej firmy.

UK, Wielka Brytania ma ponad 300 lat i obejmuje cztery składowe narody: Anglia, Szkocja, Walia i Irlandia Północna. UK jest centrum nauki w ciągu ostatnich 1000 lat i posiada wiele starożytnych i wybitnych uniwersytetów. Zagraniczni studenci stanowią znaczącą część studentów na uniwersytetach brytyjskich.

Analiza finansowa Wielka Brytania - Weź Analiza finansowa Wielka Brytania. Wszystkie Analiza finansowa i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

2 Wyniki z Analiza finansowa, Wielka Brytania Filter

Mgr Fintech, analiza ryzyka i inwestycji

University of Sussex Business School
MSc
Sie 2021
<
Studia dzienne
01 Sie 2021
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Ten wysoce praktyczny kurs jest zaprojektowany, aby sprostać wyzwaniom dzisiejszych rynków finansowych. Masz możliwość specjalizacji w technologii finansowej (FinTech).

Czytaj więcej

Magister analizy finansowej i zarządzania funduszami

University of Exeter Business School
MSc
<
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Nasz flagowy program Masters Finance jest idealny, jeśli chcesz studiować zaawansowaną teorię finansową i chcesz zdobyć wiedzę specjalistyczną w zakresie analizy inwestycji i ...

Czytaj więcej