$close

Filtry

Zobacz wyniki

Analityka biznesowa Wrocław - programów Analityka biznesowa Wrocław Analityka biznesowa, Wrocław

Master of Science (MSc): Programy te są studia podyplomowe dla osób, którzy niedawno ukończyli studia licencjackie i chcą poszerzyć swoją wiedzę na poziomie głębokiej i bardziej naukowe. Narzędzia i systemy służące do przetwarzania i analizy danych, które odgrywają kluczową rolę w planowaniu strategicznym działalności określane są mianem inteligencji biznesowej. Badania w tej… Czytaj więcej

Master of Science (MSc): Programy te są studia podyplomowe dla osób, którzy niedawno ukończyli studia licencjackie i chcą poszerzyć swoją wiedzę na poziomie głębokiej i bardziej naukowe.

Narzędzia i systemy służące do przetwarzania i analizy danych, które odgrywają kluczową rolę w planowaniu strategicznym działalności określane są mianem inteligencji biznesowej. Badania w tej dziedzinie mogą koncentrować się na tematach takich jak sposób dane mogą być wykorzystane do badania rynku, rentowności produktu i analizie statystycznej.

Podobnie jak wiele innych krajów UE, Polska oferuje tanie lub nawet darmowe lekcje dla studentów z UE. Przyszli studenci powinni zwrócić się bezpośrednio do wybranej przez siebie instytucji polskiej. Uniwersytet Warszawski, na przykład, koszty pomiędzy £ 1300 i £ 2500 rocznie dla swoich kursów języka angielskiego.

Wrocław uważany jest za trzeciego centrum największego edukacji w Polsce. W trzydziestu znanych instytucji, istnieje ponad 135.000 studentów. Wrocław University miasta oferuje zdrowe środowisko akademickie dla studentów lokalnych i zagranicznych.

Analityka biznesowa Wrocław - Weź MSc Wrocław. Wszystkie programu MSc i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Pokaż mniej
Przeczytaj więcej o studiowaniu w Polsce
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
  • Popularne Najnowsze Tytuł
  • Popularne
  • Najnowsze
  • Tytuł
Wroclaw University of Science and Technology
Wrocław, Polska

Dzisiejsze firmy zbierają niesamowitą ilość danych z transakcji rynkowych, interakcji z obsługą klienta, recenzji w mediach społecznościowych, wpisów w wyszukiwarkach, danych ... +

Dzisiejsze firmy zbierają niesamowitą ilość danych z transakcji rynkowych, interakcji z obsługą klienta, recenzji w mediach społecznościowych, wpisów w wyszukiwarkach, danych demograficznych i wielu innych. Firmy doświadczają również szybkiego i ciągłego rozwoju technologii i zachowań organizacyjnych, które wymagają wysokich umiejętności w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych i analizy danych. Program Master of Business Intelligence (BI) ma na celu zapewnienie studentom najnowocześniejszej wiedzy menedżerskiej i mocnych podstaw zarówno w zakresie analityki - w tym statystyki obliczeniowej i uczenia maszynowego - jak i podstawowych obszarów biznesowych, budując solidną platformę do udanej kariery. -
MSc
Studia dzienne
3 semestry
Język angielski
Lut 2022
30 Lis 2021
Ośrodek kształcenia