Filter
Magister nauk ścisłych
Finlandia Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Studia administracyjne Finlandia - programów Studia administracyjne Finlandia Studia administracyjne

MSC lub Master of Science, jest rozróżnienie akademicki obdarzył tych, którzy skutecznie zakończyć wcześniej określonych zajęć w to, co jest często oparte na nauce dyscypliny. Magister często zwiększa możliwości rozwoju kariery zawodowej, a także potencjalne zyski.

W świecie akademickim studiując administrację ma przygotować kogoś do pracy w biznesie. Studenci powinni się nauczyć podstawowych zasad w takich dziedzinach, jak zarządzanie przedsiębiorstwem, umiejętności interpersonalne i praca zespołowa.

Wyższe uczeni szczebla w Finlandii łatwy dostęp do studia wyższe na Politechnice i praktycznie zorientowanych uczelni. Fińska kultura jest łatwa do nauczenia się, ponieważ rząd ustanowił posługę, która jest odpowiedzialna za zwiększanie kultury, polityki młodzieżowej, sportu i współpracy międzynarodowej.

Studia administracyjne Finlandia - Weź Studia administracyjne Finlandia. Wszystkie Studia administracyjne i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Studia administracyjne, Finlandia

Aalto University

Program studiów magisterskich w zakresie matematyki i badań operacyjnych kształci ekspertów, którzy mają szeroką wiedzę na temat metod matematycznych i umiejętności rozwi ... [+]

Cele badania

Celem programu studiów magisterskich w zakresie matematyki i badań operacyjnych jest kształcenie ekspertów, którzy mają szeroką wiedzę na temat metod matematycznych i umiejętności rozwiązywania problemów, aby móc skutecznie stawić czoła trudnym problemom w nauce, przemyśle i społeczeństwie.

Podczas programu, wraz z uczeniem się matematycznego myślenia, uczniowie uczą się budować modele matematyczne i analizować je, opracowując i wdrażając najnowocześniejsze metody i algorytmy. Poprzez wybór kierunku studiów, studenci mogą skupić się na teorii matematycznej, metodach obliczeniowych, statystykach lub umiejętnościach modelowania i rozwiązywania problemów, które są potrzebne w praktyce.... [-]

Finlandia Espoo
Wrzesień 2019
Język angielski,Fiński,Szwedzki
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku