MSc Media Technology

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 10

Opis programu

Program Master Technology Media to miejsce, w którym spotykają się nauka i kreatywność. Zachęcamy do formułowania własnych pytań naukowych i przekładania osobistych inspiracji i ciekawości na projekty badawcze.

Co pociąga ten program mistrza?

W programie magisterskim Media Technology oferujemy ci miejsce, w którym studenci, artyści i naukowcy prowadzą badania, tworząc innowacyjne rozwiązania, inspirowane wynikami i zasadami nauki. Aby to osiągnąć, program nauczania koncentruje się na twórczej eksploracji oraz zrozumieniu nauki i technologii.

Program zachęca do czerpania z wiedzy dostępnej na Leiden University w Leiden University oraz programu ArtScience Royal Academy of Arts w Hadze . Po ukończeniu studiów jesteś przygotowany na każdą przyszłą karierę związaną z kreatywnym i krytycznym myśleniem, a zwłaszcza na przyszłość w badaniach naukowych.

Dlaczego warto studiować Media Technology na Leiden University w Leiden University ?

  • Celem programu jest stymulowanie innowacji i kreatywności w badaniach naukowych poprzez innowacyjne zastosowanie technologii.
  • Twój projekt studencki jest ważny w programie. Może to skutkować pracą naukową, ale także w instalacjach artystycznych, projektach lub programach komputerowych.
  • Będziesz przygotowany na każdą przyszłą karierę z kreatywnym i krytycznym myśleniem. Program jest również doskonałym przygotowaniem do przyszłości w badaniach naukowych.

Media Technology: odpowiedni program dla Ciebie?

Szukasz programu magisterskiego, w którym kreatywność, technologia i badania naukowe są kluczowymi pojęciami? Nasz program magisterski Technologia medialna to właściwy wybór. Będziesz pracował z uczniami z różnych środowisk w kreatywnym środowisku, w którym celem jest stymulowanie innowacji i kreatywności w badaniach naukowych poprzez innowacyjne zastosowanie technologii.

Wstęp i zastosowanie

Czy chcesz ubiegać się o program magisterski Technologia medialna na Leiden University w Leiden University ? Dowiedz się, jak ubiegać się o program, postępując zgodnie z instrukcjami krok po kroku w sekcji aplikacji i wstępu:

https://www.universiteitleiden.nl/en/education/study-programmes/master/media-technology/admission-and-application

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Are you curious, critical and involved in the world around you? At Leiden University, the oldest university in the Netherlands, you can make a valuable contribution to tackling the various national an ... Czytaj więcej

Are you curious, critical and involved in the world around you? At Leiden University, the oldest university in the Netherlands, you can make a valuable contribution to tackling the various national and international challenges facing modern society. Together with academics and fellow students from all over the world, you will actively address these challenges. We keep an open mind, do not shy away from difficult discussions and allow one another the space to disagree. We expect the same active, open-minded and critical attitude from you. We challenge you to look beyond your own boundaries. Leiden University welcomes anyone who wants to achieve their full potential. Our modest community size in the historical cities of Leiden and The Hague creates a highly personal and committed atmosphere. Together, we map out a learning path that suits you and your ambitions. You will also be encouraged to conduct research in cooperation with eminent and enthusiastic scholars. The knowledge and skills you develop here will benefit you for the rest of your life, regardless of the career path you choose! Pokaż mniej
Leiden , Leiden , Leiden , Leiden , Leiden , Leiden , Haga , Haga , Haga , Haga + 9 Więcej Mniej