MSc Global Accounting

Kurs MSc Global Accounting jest przeznaczony dla tych, którzy chcą rozwijać swoje rozumienie rachunkowości w kontekście globalnym. Skupiając się na zatrudnialności, program ten jest skierowany do studentów, którzy mają doświadczenie liczbowe i chcą awansować lub przejść na karierę w tej dziedzinie.

Program zapewnia specjalistyczną wiedzę, aby stać się kompetentnym i skutecznym profesjonalistą w zakresie księgowości biznesowej, umożliwiając Ci przekroczenie swoich podstawowych umiejętności i umiejętności. Studenci mają dodatkowo możliwość pracy z organizacjami zawodowymi i pracodawcami, a także podejmowania działań przedsiębiorczych, w celu dalszego zwiększenia zdolności do zatrudnienia po ukończeniu studiów.

Akredytacje i rankingi

University of Law jest najdłużej działającym brytyjskim specjalistą w dziedzinie edukacji prawnej, którego wskaźnik zatrudnienia wynosi 97% *. Ten instytut ma ponad 100-letnie doświadczenie we wspieraniu studentów w budowaniu udanych karier.

* 97% studentów LPC zatrudnionych w pełnym wymiarze godzin, którzy ukończyli studia w lecie 2014 i 2015 roku, było zatrudnionych w ciągu dziewięciu miesięcy.

Dla kogo jest ten program?

Kurs ten jest idealny dla osób, które chcą rozwijać swoją wiedzę o biznesie i zostać profesjonalistą księgowym. Program zapewni Ci dogłębną wiedzę na temat wszystkich kluczowych aspektów rachunkowości wraz z perspektywą strategiczną w kontekście globalnym.

Dlaczego GISMA?

 • Akredytacja AMBA od 2011 roku z kilkoma potrójnie akredytowanymi partnerami, które otrzymują tylko 1% światowej elitarnej szkoły biznesu
 • Programy o najlepszych globalnych rankingach - MIB zajmuje w rankingu 20 miejsce na świecie w rankingu The Economist w 2017 roku
 • Międzynarodowa kohorta studencka z ponad 40 narodowościami reprezentowanymi
 • Dostępne stypendia, elastyczne plany płatności i rabaty na poczatek
 • Doskonałe lokalizacje w centrum miasta w Berlinie
 • Darmowe lekcje niemieckiego i 100% w języku angielskim

Dlaczego Niemcy?

 • Niemcy mają drugą najlepszą stopę bezrobocia w UE, na poziomie 3,4% *
 • 4. najlepsze wynagrodzenie początkowe dla absolwentów w wysokości 40.650 funtów w Europie, z rosnącą gospodarką **
 • Niemcy są najpopularniejszą opcją dla zagranicznych studentów chcących studiować w Europie; Jest uznawany za wysokiej jakości edukację i możesz tego doświadczyć dzięki GISMA ***.
 • Berlin, stolica Niemiec, jest technologiczną stolicą Europy
 • Berlin jest drugim co do wielkości miastem w UE i ma dobrze prosperującą scenę biznesową, oferując szereg możliwości zatrudnienia dla młodych profesjonalistów i absolwentów.

Niemcy są dobrze znane ze swojej bogatej historii w dziedzinie kultury i sztuki, oferując studentom wzbogacające międzynarodowe doświadczenie i łącząc światowej klasy edukację z naszymi instytucjami partnerskimi o globalnym znaczeniu.

* Statista

** Business Insider

*** Według statystyk i danych z monitora ICEF.

Jak się dowiesz?

Kurs MSc Global Accounting jest dostarczany w interaktywny sposób, z naciskiem na rzeczywistość, w celu przygotowania studentów do nieustannie zmieniającego się świata biznesu po ukończeniu studiów. Oprócz tradycyjnego uczenia się twarzą w twarz w klasie, otrzymasz podstawowe podręczniki i różne materiały do czytania.

Studenci będą mieli również dostęp do bogactwa usług online od Financial Times i innych organizacji zawodowych. Zasoby te zapewniają szereg materiałów opartych na sektorze i biznesie, które przedstawiają zmiany księgowe i finansowe oraz raporty analityczne. Ciągły dostęp do tych artykułów zapewnia, że nasi studenci są na bieżąco z dzisiejszym szybko rozwijającym się sektorem finansowym i dlatego są profesjonalnie przygotowani do pracy w tej dziedzinie.

Program zapewnia specjalistyczną wiedzę, aby stać się kompetentnym i skutecznym profesjonalistą w zakresie księgowości biznesowej, umożliwiając Ci przekroczenie swoich podstawowych umiejętności i umiejętności. Studenci mają dodatkowo możliwość pracy z organizacjami zawodowymi i pracodawcami, a także podejmowania działań przedsiębiorczych, w celu dalszego zwiększenia zdolności do zatrudnienia po ukończeniu studiów.

Kierunek kariery

Zdobycie tytułu magistra rachunkowości globalnej może otworzyć drzwi do wielu karier finansowych i biznesowych. Po ukończeniu kursu potencjalne pola dla studentów mogą obejmować analizę biznesową, zarządzanie finansami, księgowość i inne stanowiska kierownicze w szerszym kontekście biznesowym. Studenci, którzy ukończyli ten stopień, mogą również wziąć pod uwagę profesjonalne kwalifikacje księgowe, MBA lub Ph.D.

Elastyczne płatności

GISMA oferuje elastyczne plany płatności, które pozwalają rozłożyć koszty opłat programowych na trzy części.

Ponadto możesz wybrać miesięczne raty. Rabaty są dostępne. Wymagana jest kaucja w wysokości 2 000,00 €.

Wymagania dotyczące kursu

 • 2: 2 lub więcej z brytyjskiego dyplomu licencjata w dziedzinie numerowanej (np. Rachunkowość, finanse lub biznes z księgowością lub finansami itp.);
 • Wymagania międzynarodowe - poziom języka angielskiego równoważny IELTS 6.5 lub nowszy z minimum 5,5 w każdym komponencie.
 • Studenci, którzy są w pełni kwalifikowani do egzaminu ACCA (wszystkie 14 ukończonych prac) są zobowiązani jedynie do wypełnienia modułu Corporate Governance and Social Responsibility oprócz pracy doktorskiej.
 • Jeśli wcześniej studiowałeś kwalifikację lub moduł (-y) w ramach kwalifikacji, które Twoim zdaniem mogą zostać uznane za zwolnienie, dostępna jest również niestandardowa trasa aplikacji. W celu uzyskania dalszych informacji skontaktuj się z naszym zespołem rekrutacyjnym.

Instytucja przyznająca / certyfikowana przez

 • Uniwersytet Prawa
Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 9 więcej kursów w Arden courses at GISMA »

Ostatnia aktualizacja May 1, 2019
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sty 2020
Duration
1 rok
W pełnym wymiarze godzin
Cena
15,000 EUR
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sty 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sty 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa