MSc Cyber Security Technology

Informacje ogólne

Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej szkoły

Opis programu

Daty rozpoczęcia: wrzesień, styczeń, maj

Co będę studiować?

Po ukończeniu studiów magisterskich w dziedzinie technologii bezpieczeństwa cybernetycznego będziesz w stanie zademonstrować możliwości w zakresie przywództwa cyfrowego, zarządzania informacjami i bezpieczeństwa cybernetycznego, bezpieczeństwa w chmurze i dużych danych, wstępu do bezpieczeństwa sieci komputerowych, bezpieczeństwa sieci komputerowych, metod badawczych dla praktyki zawodowej oraz Projekt informatyki i technologii cyfrowych.

Modułowa zawartość została zaprojektowana, aby umożliwić Ci zarówno teoretyczną, jak i praktyczną znajomość podstawowych specjalizacji niezbędnych dla eksperta ds. Bezpieczeństwa cybernetycznego. Na przykład cyfrowy moduł przywództwa został zaprojektowany w celu wspierania przyszłej kariery w rolach, w których istnieje wymóg zarządzania innymi specjalistami ds. Cyberprzestrzeni.

W jaki sposób będę nauczany i oceniany?

Będziesz nauczany przez doświadczonych wykładowców i naukowców, którzy wykorzystują swoje doświadczenie branżowe i badawcze, aby zademonstrować, w jaki sposób teorie, narzędzia, technologie i metody, których nauczysz się w programie, przekładają się na rzeczywiste sytuacje. Nauczanie odbędzie się w formie wykładów, warsztatów, laboratoriów, seminariów i samouczków. Program jest w 100% oceniany za pomocą zajęć, w tym pisania krytycznych raportów, portfolio, projektów i fizycznego artefaktu, takiego jak program lub baza danych.

Kariera i dalsze studia

Ten program magisterski został zaprojektowany, aby zapewnić, że absolwenci programu będą wyposażeni do pracy w różnych karierach w branży bezpieczeństwa cybernetycznego / IT lub do rozwoju kariery naukowej lub badawczej. W rzeczywistości kwalifikacje mają na celu przyspieszenie umiejętności i kompetencji w zakresie różnych ról zawodowych, w tym ról w zakresie przywództwa i zarządzania w IT, inżyniera bezpieczeństwa cybernetycznego, analityka ds. Bezpieczeństwa cybernetycznego, konsultanta ds. Bezpieczeństwa cybernetycznego, kierownika ds. Bezpieczeństwa i wsparcia IT, specjalisty ds. Bezpieczeństwa informacji, Analityk Biznesowy.

Program ten jest również dostępny jako MSc Cyber Security Technology z Advanced Practice, który obejmuje staż lub projekt.

Standardowe wymagania wejścia

Pierwszy stopień, odpowiadający 2: 2 (druga klasa) z wyróżnieniem w każdej dyscyplinie.

Studenci wymagają IELTS 6.5 (lub nowszego) bez jednego elementu poniżej 5.5 lub równoważnego.

Jeśli nie spełniasz wymagań akademickich

Kandydaci, którzy nie mają takich kwalifikacji akademickich, ale mają duże doświadczenie w pracy w organizacji biznesowej i / lub posiadają odpowiednie kwalifikacje zawodowe, będą również brani pod uwagę.

Jeśli masz IELTS 5.5 - 6.0, możesz przystąpić do naszego PreSessional English przed rozpoczęciem tego programu.

Ostatnia aktualizacja Sie 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

The University has its origins in the Rutherford College, founded in 1880. Today, by putting students at the heart of an outstanding experience, and with world leading research and award-winning partn ... Czytaj więcej

The University has its origins in the Rutherford College, founded in 1880. Today, by putting students at the heart of an outstanding experience, and with world leading research and award-winning partnerships, Northumbria is a new kind of excellent university. Pokaż mniej