MSc Corporate Financial Management

Informacje ogólne

Opis programu

MSc Corporate Financial Management

MSc Corporate Financial Management jest przeznaczony dla osób, które realizują karierę w świecie finansów, takich jak bankowość, finanse korporacyjne, finanse osobiste i księgowość. Dzięki GISMA będziesz mieć możliwość rozwijania swoich praktycznych umiejętności, a także zdobywania formalnych kwalifikacji.

Ten program został zaprojektowany i nagrodzony przez Uniwersytet Prawa i dostarczony na GISMA w swoim kampusie w Berlinie. Darmowe lekcje niemieckiego dla początkujących dla wszystkich studentów.

119850_23-CorporateFinancialManagement.jpg

Dla kogo przeznaczony jest Corporate Management finansowy?

Ten program jest skierowany do osób zainteresowanych karierą w finansach lub rachunkowości. Pozwoli to uczniom zbudować portfel umiejętności, który mogą pokazać przyszłym pracodawcom. Kurs obejmie finanse korporacyjne, raportowanie korporacyjne, fuzje i przejęcia, ład korporacyjny i odpowiedzialność społeczną oraz metody badawcze, rozwój zawodowy i dysertację.

Statystyki zatrudnienia i USP

 • University of Law to prestiżowy uniwersytet w Wielkiej Brytanii o wskaźniku zatrudnienia 97% *.
 • University of Law łączy cię z największą w Wielkiej Brytanii grupą absolwentów ponad 64 000 specjalistów pracujących w sektorze prawnym i biznesowym.

* 97% studentów LPC zatrudnionych w pełnym wymiarze godzin, którzy ukończyli studia w lecie 2014 i 2015 roku, było zatrudnionych w ciągu dziewięciu miesięcy.

Dlaczego GISMA?

 • Akredytacja AMBA od 2011 roku z kilkoma potrójnie akredytowanymi partnerami, które otrzymują tylko 1% światowej elitarnej szkoły biznesu
 • Programy o najlepszych globalnych rankingach - MIB zajmuje w rankingu 20 miejsce na świecie w rankingu The Economist w 2017 roku
 • Międzynarodowa kohorta studencka z ponad 40 narodowościami reprezentowanymi
 • Dostępne stypendia, elastyczne plany płatności i rabaty na poczatek
 • Doskonałe lokalizacje w centrum miasta w Berlinie
 • Darmowe lekcje niemieckiego i 100% w języku angielskim

Dlaczego Niemcy?

1. Niemcy mają drugą najwyższą stopę bezrobocia w UE, wynoszącą 3,4% *

2. Czwarta najlepsza pensja początkowa na poziomie 40,650 £ w Europie, przy rosnącej gospodarce **

3. Niemcy są najbardziej popularną opcją dla studentów zagranicznych chcących studiować w Europie; Jest uznawany za wysokiej jakości edukację i możesz to doświadczyć dzięki GISMA ***.

4. Berlin, stolica Niemiec, jest kapitałem technologicznym dla start-upów w Europie

5. Berlin jest drugim co do wielkości miastem w UE i ma dobrze prosperującą scenę biznesową, oferując szereg możliwości pracy młodym specjalistom i absolwentom.

Niemcy są dobrze znane ze swojej bogatej historii w dziedzinie kultury i sztuki, oferując studentom wzbogacające międzynarodowe doświadczenie i łącząc światowej klasy edukację z naszymi globalnymi instytucjami partnerskimi.

* Statista

** Business Insider

*** Według statystyk i danych z monitora ICEF.

Specjalizacje

Zarządzanie finansami MSc odbywa się w jednym roku (podzielonym na dwa semestry) z okresem letnim na rozprawę. W ramach tego programu studenci są w stanie wybrać dwa obieralne zgodnie z ich specjalistycznymi obszarami zainteresowań.

Kierunek kariery

Absolwenci tego kursu mogą poszukiwać możliwości kariery w bankowości, finansach osobistych, finansach korporacyjnych i księgowości. Wiele dużych firm i firm ma siedzibę w Berlinie, więc ten kurs jest idealnie zlokalizowany dla międzynarodowej kariery.

Nasze Centrum Karier będzie przygotowywać studentów do rozmów kwalifikacyjnych, aplikacji, a także wystawiać ich na wizytę w firmie i pomagać w karierze po studiach.

Elastyczne płatności

GISMA oferuje elastyczne plany płatności, które pozwalają rozłożyć koszty opłat programowych na trzy części.

Aby rozpocząć, wymagany jest depozyt w wysokości 2 000 €.

Moduły

Moduły podstawowe
 • Corporate Finance
 • Raportowanie korporacyjne
 • Metody badawcze, rozwój zawodowy oraz rozprawa / projekt
Moduły do wyboru (specjalizacja I)
 • Zarządzanie ryzykiem i rozporządzenie bankowe
 • Fuzje i przejęcia
Moduły do wyboru (specjalizacja II)
 • Zarządzanie wydajnością firmy
 • Ład korporacyjny i odpowiedzialność społeczna

Wymagania dotyczące kursu

 • 2: 2 lub więcej od brytyjskiego stopnia licencjata lub równoważnych kwalifikacji
 • W przypadku niestandardowych wymagań wejścia prosimy o kontakt.
 • Opcje znajomości języka angielskiego: angielski native speaker / degree uzyskany w języku angielskim / IELTS - 6,5 (minimum 5,5 w każdym elemencie) / Doświadczenie w pracy nie jest obowiązkowe.

Instytucja przyznająca / certyfikowana przez

 • Uniwersytet Prawa
Ostatnia aktualizacja Paź 2019

Informacje o uczelni

GISMA was proud to announce its partnership with ULaw in 2017. As a result of this cooperation, GISMA is able to offer a range of postgraduate programmes including human resources, marketing and data ... Czytaj więcej

GISMA was proud to announce its partnership with ULaw in 2017. As a result of this cooperation, GISMA is able to offer a range of postgraduate programmes including human resources, marketing and data management. The GISMA ULaw campus is based in the German capital of Berlin. All of our programmes are taught in English so that students from across the globe have the opportunity to come and study with us. Pokaż mniej