MSc Cognitive Psychology

Informacje ogólne

Opis programu

Termin składania aplikacji: 31 sierpnia

Studiowanie naszego magistra psychologii poznawczej da ci dostęp do zaawansowanego treningu ze specjalistycznymi metodami neuronauki kognitywnej, takimi jak EEG i eye-tracking, projekt badań i statystyki, oraz możliwość poznania szeregu współczesnych odkryć w psychologii poznawczej z naszymi ekspertami akademickimi w przyjazne ustawienie małej grupy.

Co ważne, będziesz bezpośrednio zaangażowany w nowatorskie badania, które są ukierunkowane na twoje zainteresowania i rozwijanie umiejętności osobistych.

Najważniejsze funkcje programu MSc w psychologii będą obejmować:

 • Silny nacisk na rozwój osobistych umiejętności w trakcie kursu, aby pomóc Ci realizować cele zawodowe
 • Możliwości realizacji osobistych zainteresowań dzięki pomocy ekspertów
 • Szeroka gama metod badawczych, których celem jest maksymalizacja umiejętności związanych z zatrudnianiem
 • Nauczanie w małych grupach w wybranej dziedzinie od aktywnie prowadzących zajęcia
 • Duża grupa studentów mgr dzielących podstawowe moduły zapewnia żywą i wspierającą społeczność rówieśniczą

Jak nauczany jest kurs

Nasze programy MSc Psychologia mają na celu wspieranie tętniącej życiem i współpracy kultury rówieśniczej wśród naszych studentów magisterskich.

Kilka naszych modułów jest udostępnionych przez wszystkie cztery nasze programy psychologii magisterskiej. Wiemy również, że bardzo ważne jest rozwijanie zaawansowanych umiejętności specjalistycznych, które będą potrzebne do kariery w wybranych dziedzinach. Przez cały okres studiów magisterskich jesteś wspierany i zachęcany do skupienia się na pracy, aby pomóc ci w dogłębnym zbadaniu twoich specjalistycznych przedmiotów i osobistych zainteresowań.

Podejmiesz podwójnie ważony moduł zaawansowanych badań w psychologii poznawczej (30 punktów).

Moduł rozwija wiedzę studentów i krytyczne zrozumienie klasycznych i rozwijających się obszarów psychologii poznawczej i neuronauki kognitywnej. Orientacyjne tematy obejmują uwagę, funkcjonowanie wykonawcze, pamięć (krótko- i długoterminową), pamięć fałszywą, neuropsychologię poznawczą, starzenie się poznawcze, percepcję twarzy i przedmiotu, zaraźliwość emocji, neuroobrazowanie, psychobiologię i metakogenie.

Akademickie wymagania wejścia

Ten kurs jest otwarty dla absolwentów z pierwszym lub wyższym wykształceniem drugiej klasy z psychologii (lub pokrewnej dyscypliny z pewnym studium psychologii) lub równoważnej.

Wymagania dotyczące języka angielskiego dla studentów zagranicznych

IELTS 6.5 ogólnie z minimum 6,0 w każdym podteście. Uniwersytet przyjmuje również szereg uznanych na całym świecie testów w języku angielskim.

Kariera

Absolwenci naszego programu będą dobrze przygotowani do szeregu zawodów w dziedzinach stosowanych i badawczych. Zwykle obejmują one, ale nie są ograniczone do:

 • Przygotowanie do doktoratu z psychologii poznawczej / neuronauki
 • Przygotowanie do dalszego szkolenia z zakresu neuropsychologii klinicznej
 • Kariera w badaniach branżowych (np. Projektowanie interfejsu użytkownika, testowanie produktu, czynniki ludzkie)
 • Asystent ds. Badań / badania wspierają kariery na uniwersytetach iw przemyśle
 • Analityka danych / konsultacje w zakresie analizy danych
 • Nauki behawioralne (np. Rząd, wojsko)
 • Asystent Psycholog (NHS) i pracownicy odpowiedzialni za uraz mózgu

Uniwersytet ma zespół ds. Kariery i zatrudnienia, który może udzielić porad i wskazówek dotyczących przyszłej kariery. Zespół oferuje specjalistyczne warsztaty, na przykład "Opcje ze Studiami Podyplomowymi" i Przeprowadzanie doktoratu ", a także może spotkać się z Tobą indywidualnie, aby udzielić wskazówek i wsparcia, które pomogą Ci rozwinąć swoją karierę. Prowadzimy także regularne targi kariery na terenie kampusu oraz nieformalne wydarzenia, podczas których można spotkać się z pracodawcami. Będziesz mieć również dostęp do naszej bazy danych ofert pracy i zasobów cyfrowych, takich jak internetowe testy psychometryczne.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Whether you’re considering a foundation course or an undergraduate degree, a master's or a PhD, Keele is a place where students thrive - we're proud to be joint No.1 in England for Course Satisfaction ... Czytaj więcej

Whether you’re considering a foundation course or an undergraduate degree, a master's or a PhD, Keele is a place where students thrive - we're proud to be joint No.1 in England for Course Satisfaction in the Guardian University League Table 2019, in addition to having been ranked No.1 in England for student satisfaction in the 2018 National Student Survey, of broad-based universities. We were also awarded Gold in the recent Teaching Excellence Framework. Pokaż mniej