MSc Business Intelligence and Analytics

Informacje ogólne

Opis programu

MSc Business Intelligence and Analytics

Kurs MSc Business Intelligence Analytics jest idealny dla studentów ze środowisk liczbowych, którzy są zainteresowani rozwinięciem dogłębnej wiedzy specjalistycznej i krytycznego zrozumienia kluczowych aspektów zarządzania danymi i bezpieczeństwa cybernetycznego.

Studenci będą rozwijać zrozumienie nowych narzędzi dostępnych do stosowania poprawnych technik statystycznych do podejmowania decyzji. Będziesz rozwijać wymagane umiejętności, aby przekazać swoje wyniki w sposób zrozumiały dla naukowców, którzy nie są danymi.

University of Law Business School jest członkiem instytucjonalnym Amazon Web Services Educate. Zapewnia to nauczycielom i studentom MSc Business Intelligence i Analytics dostęp do najlepszych narzędzi do współpracy, szkolenia treści i technologii AWS do nauki w chmurze. Po ukończeniu studiów będziesz w pełni wyposażony w praktyczne umiejętności potrzebne do kariery technologicznej. Studenci mają również dostęp do AWS Educate Job Board w celu poszukiwania pracy technologicznej i staży.

Możesz poszerzyć swoje doświadczenie w nauce, obracając się w różnych lokalizacjach naszego kampusu w Londynie i Berlinie. Podczas pobytu w ULaw Business School możesz ukończyć moduły w alternatywnych lokalizacjach kampusu, wracając do kampusu „domowego”, aby ukończyć ostatni moduł. Mogą obowiązywać ograniczenia wizowe i warunki nauki, jednak jesteś wspierany przez cały proces rotacji. Skontaktuj się z nami ( study@law.ac.uk ), aby uzyskać więcej informacji na temat opcji „Global Rotation”.

Od 4. semestru (9 miesięcy nauki) studenci mogą wybrać, z zastrzeżeniem wszelkich obowiązujących wymogów wizowych, podjęcie pracy zamiast pracy doktorskiej lub projektu. Staż trwa 9 miesięcy. Studenci muszą ukończyć 600 godzin pracy.

MSc Business Intelligence jest zasilany przez Tableau, wiodące oprogramowanie do analizy biznesowej do wizualizacji danych. W ramach tego kursu zdobędziesz praktyczne doświadczenie, w jaki sposób to oprogramowanie jest wykorzystywane do szybkiej cyfrowej analizy danych, aby umożliwić organizacjom zobaczyć, zrozumieć i poinformować o podejmowaniu decyzji na podstawie danych.

Kurs prowadzi John Kawalek, międzynarodowy konsultant, naukowiec i przedsiębiorca. Specjalizuje się w myśleniu systemowym i transformacji cyfrowej, aby osiągnąć skok we wzroście biznesu i poprawie wydajności. Z ponad 30 letnią karierą zawodową pełni obecnie szereg funkcji, w tym starszego doradcę branżowego w Europejskim Banku Odbudowy i Rozwoju. Jest dyrektorem CrowditBuildit Ltd, firmy deweloperskiej crowdfundingowej, a także partnerem w The Consultancy Academy Ltd. Jest także dyrektorem niewykonawczym w WeDo3DPrinting.com.

John zajmował wyższe stanowiska na uniwersytetach w Wielkiej Brytanii i Australii, w tym na szefa zarządzania operacyjnego i nauk decyzyjnych oraz dyrektora MBA na wiodącym uniwersytecie Russell Group w Wielkiej Brytanii. Podczas swojej kariery akademickiej zawsze zintegrował doradztwo w celu osiągnięcia „teorii w praktyce” i „praktyki w teorii”. Jego międzynarodowy profil doradczy obejmował podejmowanie licznych projektów, w tym projektów z niektórymi znanymi organizacjami, takimi jak IBM, KPMG, PwC, Royal Mail, NHS, agencje UE. Nadal pracuje nad dostarczaniem konsultacji i wykładów z metodologii systemów w celu osiągnięcia innowacji w przedsiębiorstwach i organizacjach, stosując nowe podejścia i nowe technologie, np. Blockchain, analitykę danych, inteligentne kontrakty, systemy alternatywnego finansowania z wykorzystaniem finansowania społecznościowego.

John ukończył historię i ekonomię, uzyskał tytuł magistra informatyki na Uniwersytecie w Manchesterze oraz doktorat z systemów zarządzania i cybernetyki. Jest dyplomowanym członkiem British Computer Society od 1989 r., A także dyplomowanym specjalistą IT od 2004 r. Jest także członkiem Chartered Management Institute i opublikował dwie książki i ponad 50 artykułów naukowych.

Wymagania dotyczące kursu

  • 2: 2 lub więcej od brytyjskiego stopnia licencjata lub równoważnych kwalifikacji.
  • Wymagania międzynarodowe - poziom języka angielskiego równoważny IELTS 6.5 lub nowszy z minimum 5,5 w każdym komponencie.

Dla studiów podyplomowych

  • 2: 2 lub więcej od brytyjskiego stopnia licencjata lub równoważnych kwalifikacji.
  • Wymagania międzynarodowe - poziom języka angielskiego równoważny IELTS 6.5 lub nowszy z minimum 5,5 w każdym komponencie.

Dla studiów podyplomowych

  • 2: 2 lub więcej od brytyjskiego stopnia licencjata lub równoważnych kwalifikacji.
  • Wymagania międzynarodowe - poziom języka angielskiego równoważny IELTS 6.5 lub nowszy z minimum 5,5 w każdym komponencie.

Trwanie

  • 1 rok w pełnym wymiarze godzin lub 18 miesięcy w przypadku stażu
Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

The University of Law Business School is a pioneering new Business School launched in 2015 by The University of Law. A qualification from The University of Law Business School gives you that all impor ... Czytaj więcej

The University of Law Business School is a pioneering new Business School launched in 2015 by The University of Law. A qualification from The University of Law Business School gives you that all important edge when applying for your first job and throughout your future career. We have an unparalleled track record of success, with an enviable 97% employability record. Pokaż mniej
Londyn , Leeds , Manchester , Birmingham , Londyn , Londyn , Nottingham + 6 Więcej Mniej