MSc Business Analytics

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 2
Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej szkoły

Opis programu

Program, który zabierze Cię do świata analizy danych

Służąc jako pomost między funkcjami biznesowymi a technologicznymi, analitycy biznesowi odgrywają kluczową rolę w prowadzeniu firm przez dzisiejsze środowisko zakłóceń cyfrowych, analizowaniu i wykorzystywaniu danych do napędzania transformacji cyfrowej, redefiniowania doświadczeń klientów i zapewniania zyskownych rezultatów.

Program MSc in Business Analytics (MSBA) oferuje unikalny program nauczania ukształtowany dzięki współpracy z wiodącymi partnerami branżowymi w celu odzwierciedlenia rzeczywistych potrzeb branży. Najnowocześniejsze moduły, takie jak Analytics i uczenie maszynowe w biznesie, pozwalają zrozumieć technologie, które będą miały wpływ na środowiska biznesowe w przyszłości. Praktyczne praktyczne podejście w połączeniu z możliwościami odbycia stażu wśród liderów branży umożliwia studentom MSBA łatwe przejście z klasy do pracy.

Program, opracowany we współpracy z SCSE (School of Computing Science and Engineering) NTU i SPMS (School of Physical and Mathematical Sciences), pozwala uczestnikom wziąć udział w listach modułów, aby dostosować głębokość uczenia się w obszarach zainteresowania.

Program można ukończyć w pełnym wymiarze godzin (1 rok) lub w niepełnym wymiarze godzin (1,5 roku do 2 lat). Umożliwia to uczestnikom elastyczność wyboru harmonogramu, który najlepiej pasuje do ich potrzeb zawodowych i tempa nauki.

MSc Business Analytics Nanyang Technological University

Omówienie programu

MSc Business Analytics (MSBA) zapewnia uczestnikom doskonałe wyniki w dziedzinie analityki biznesowej. Program nauczania nadaje silnego wyczucia biznesowego poprzez nauczanie strategii biznesowej i narzędzi do doceniać spostrzeżenia z analizy danych poprzez kursy takie jak AI i Big Data w biznesie oraz zarządzanie i wizualizacja danych. Nauka tego programu opiera się na bardzo praktycznym podejściu, z dwoma projektami umożliwiającymi uczestnikom zastosowanie wiedzy w klasie w rzeczywistych sytuacjach biznesowych.

Absolwenci MSBA będą mogli pełnić rolę wiodących projektów analitycznych w swojej dziedzinie, podwójnie pełniąc funkcje zarówno szefa jednostki biznesowej, jak i lidera biznesowego w dziedzinie analityki, lub służyć jako profesjonalny konsultant z doświadczeniem w dziedzinie biznesu.

Wysoce elastyczny program pozwala uczniom uczyć się do programu w pełnym wymiarze godzin (1 rok) lub w niepełnym wymiarze godzin (1,5 roku do 2 lat).

W pełnym wymiarze czasu uczestnicy programu MSBA są zobowiązani do ukończenia 8 podstawowych modułów (w tym 2 projektów) i 4 pełnych przedmiotów do wyboru. W niepełnym wymiarze godzin uczestnicy programu MSBA są zobowiązani do ukończenia 7 podstawowych modułów (w tym 2 projektów) i 5 pełnych przedmiotów do wyboru.

  • Wymagania do ukończenia studiów: 36 jednostek akademickich
  • Pełny kurs: 3 jednostki akademickie
  • Pół kursu: 1,5 jednostek akademickich

Dlaczego MSc Business Analytics

Ponieważ organizacje integrują technologie cyfrowe ze swoimi modelami biznesowymi, znaczenie analizy biznesowej nigdy nie było większe. Służąc jako pomost między funkcjami biznesowymi a technologicznymi, analitycy biznesowi odgrywają kluczową rolę w prowadzeniu firm przez zakłócenia cyfrowe, analizowaniu i wykorzystywaniu danych do napędzania transformacji cyfrowej, redefiniowania doświadczenia klienta i zapewniania zyskownych wyników biznesowych. W rękach wykwalifikowanego analityka biznesowego dane można przekształcić w przewagę konkurencyjną.

MSc Business Analytics (MSBA) ma na celu zlikwidowanie luki między technicznym i biznesowym know-how w celu bardziej efektywnego wykorzystania danych w miejscu pracy, czy to w obszarach zarządzania, księgowości, marketingu, finansów, komunikacji lub administracji.

Uczestnicy są przygotowani na podejmowanie decyzji w oparciu o dane dzięki nowatorskiemu programowi posiadającemu następujące unikalne punkty:

Silne powiązania branżowe i zaangażowanie

MSBA cieszy się szerokim wsparciem i zaangażowaniem ze strony branży, a wielu wiodących partnerów branżowych kształtuje program nauczania zgodnie z realiami i potrzebami branży. Nasi partnerzy branżowi zapewniają możliwości projektowe i stażowe, znacznie zwiększając prawdopodobieństwo, że nasi studenci zapewnią zatrudnienie po ukończeniu studiów.

Opracowane z wykorzystaniem treści ukierunkowanych na przyszłość

Pierwszy w swoim rodzaju program MSBA zawiera najnowocześniejsze moduły, takie jak Analytics i Machine Learning in Business, które zapewniają zrozumienie technologii, które będą miały wpływ na środowiska biznesowe w przyszłości.

Applied Learning

Wykorzystując rzeczywiste dane dostarczone przez partnerów branżowych, MSBA przekazuje wiedzę naszym studentom poprzez praktyczne podejście. Takie podejście umacnia studentów MSBA w realiach branży i umożliwia im przejście z klasy do pracy efektywnie i szybko.

Ulepszone przez Uznane Siły NTU

MSBA został opracowany we współpracy z SCSE (School of Computing Science and Engineering) NTU oraz SPMS (School of Physical and Mathematical Sciences). Pozwala to uczestnikom wziąć udział w listach modułów, aby dostosować głębokość uczenia się w obszarach o szczególnym znaczeniu.

Warunki przyjęć

Kandydaci, którzy chcą złożyć wniosek do Nanyang MSc Business Analytics (MSBA), muszą spełniać poniższe minimalne wymagania wstępne:

  • Dobry tytuł licencjata w dowolnej dyscyplinie.
  • Dobry wynik GMAT / GRE.
  • TOEFL / IELTS dla kandydatów, których pierwszy stopień uzyskano w języku innym niż angielski.

Kandydaci bez doświadczenia zawodowego mogą składać wnioski.

Kod instytucjonalny dla następujących testów to:

  • GMAT: V27-ZV-91
  • GRE: 3802
  • TOEFL: 9705

Zarówno programy stacjonarne, jak i niestacjonarne rozpoczną się w lipcu.

Otwarcie aplikacji: 31 sierpnia 2020 r

Terminy składania wniosków

Okrągły Ostateczny termin
1 30 listopada 2020 r
2) 31 stycznia 2021 r
3) 31 marca 2021 r

Rozwój kariery

Pozwól nam być akceleratorem Twojej kariery zawodowej

GSCDO ma tu na celu przełożenie doświadczenia NBS na odpowiednią pracę w stale zmieniającym się i ewoluującym otoczeniu korporacyjnym. Zapewniamy najlepszy start w karierze.

Z myślą o Tobie organizowany jest szeroki zakres zajęć przez cały rok akademicki. Ciągle przekraczamy granice, aby przygotować cię do satysfakcjonującej, ale satysfakcjonującej kariery.

Doradztwo zawodowe 1 na 1

Nasz wyspecjalizowany zespół doradców zawodowych będzie ściśle współpracować z Tobą w celu opracowania i wdrożenia solidnego planu działań zawodowych. Możesz uzyskać porady ekspertów dotyczące poszukiwania pracy, wznowienia i listu motywacyjnego, a także negocjacji płacowych.

Zasoby kariery

Wyłącznie dla studentów NBS, CareerFIT to portal, który sprawia, że rejestracja wydarzeń, staże i poszukiwanie pracy są efektywne czasowo. Możesz przesłać swoje CV i przesłać podania o pracę za pomocą jednego kliknięcia.

Wznów książkę

Publikacja ta jest wysyłana do osób rekrutujących co miesiąc, aby mogli zidentyfikować i połączyć się z kandydatami, którzy byliby w dobrej formie dla ich organizacji.

Warsztaty umiejętności zawodowych

Prowadzimy praktyczne warsztaty obejmujące branding osobisty, efektywne tworzenie sieci, wywiady techniczne i analizy biznesowe.

Wydarzenia rekrutacyjne

Wiele wiodących firm regularnie odwiedza NBS w celu znalezienia stażystów i potencjalnych pracowników zatrudnionych w pełnym wymiarze godzin. Są też targi stażu i kariery, rozmowy rekrutacyjne i serie prelegentów, aby zmaksymalizować kontakt z pracodawcami i nawiązać skuteczne kontakty

Globalne możliwości

Rozszerzyliśmy również nasz zasięg o firmy spoza Singapuru, aby zapewnić Ci więcej możliwości zatrudnienia.

Staże

Zachęcamy do korzystania z możliwości uczenia się przez doświadczenie podczas studiów. W związku z tym pozyskujemy staże, które pozwalają zastosować wiedzę z zakresu analityki biznesowej w warunkach rzeczywistych. W ten sposób uzyskasz ogromną przewagę konkurencyjną na rynku pracy po ukończeniu studiów.

Stuknij w sieć absolwentów

Sieć absolwentów NBS obejmuje ponad 90 krajów i obejmuje około 50 000 absolwentów. Skorzystaj z możliwości tej społeczności, łącząc się z absolwentami na LinkedIn lub podczas sesji spotkań organizowanych przez GSCDO. Wielu jest utalentowanymi profesjonalistami, którzy chętnie cię mentorują i dzielą się doświadczeniami w NBS, które ułatwiły im sukces.

Ostatnia aktualizacja May 2020

Informacje o uczelni

Young and research-intensive, Nanyang Technological University (NTU Singapore) is ranked 13th globally. It is also placed 1st amongst the world’s best young universities for the sixth consecutive year ... Czytaj więcej

Young and research-intensive, Nanyang Technological University (NTU Singapore) is ranked 13th globally. It is also placed 1st amongst the world’s best young universities for the sixth consecutive year. Pokaż mniej
Singapur , Singapur + 1 Więcej Mniej