MSZ w sztuce kina

Informacje ogólne

Opis programu

Magister sztuki użytkowej w sztuce kina to trzyletni program, który akceptuje tylko studentów na podstawie pełnego etatu. Oferuje on wysoce wyspecjalizowane kształcenie we wspólnym hands-on środowiska w sześciu specjalnościach filmowych nauki:

  • Kinematografia
  • Kierowanie
  • Postprodukcja
  • Produkcji
  • Scenopisarstwo
  • Cyfrowe Arts (zaczyna się jesienią 2016)

Studenci są dopuszczone do programu w jednej z powyższych specjalności. Mimo, że klasy są oferowane w ramach różnych specjalizacji filmowej zapewnić zaokrąglone edukacji, raz przyjęta do określonej specjalizacji, studenci nie są dozwolone, aby przełączyć.

KINEMATOGRAFIA

Wielki rosyjski reżyser Andriej Tarkowski przypisuje się opisując kinematografii jako "malowania światłem". Zdjęcia również o uchwycenie ruchu i rytmu, a komponowanie estetycznym sekwencje. Rozwój ten poziom kreatywności wymaga wiedzy technicznej i opanowanie rzemiosła i, co najważniejsze, możliwość przetłumaczenia scenariusz do wizualnie atrakcyjnych obrazów. Jako student kinematografii poznasz wszystkie aspekty sztuki i rzemiosła narracji wizualnej. MSZ kończy się współpracy produkcji 15- i 20-minutowego filmu narracyjnego ciągu ostatnich dwóch semestrów.

REŻYSERIA

Reżyseria jest częścią sztuki i rzemiosła, ale przede wszystkim część wyobraźni. Wymaga umiejętności organizacyjne, dyscypliny, przywództwa i współpracy. Aby być skutecznym dyrektorem, wszystkie te elementy muszą cohere w służbie projekcji fascynującą historię na ekranie. Jako student Reżyserii poznasz wszystkie aspekty sztuki filmowej, od kierowania uczestników do kierowania aparatu, zdjęcia, scenopisarstwa i post-produkcji. Ale co najważniejsze będzie rozwijać odwagę i zaufanie do podejmowania ryzyka i wyrazić swoją osobistą wizję twórczą jako filmowiec. W ramach pracy dyplomowej w ciągu dwóch semestrów, program zakończy we wspólnej produkcji w wieku od 15 do 20 minut filmu narracyjnego.

POSTPRODUKCJA

Mówi się, że film jest trzy razy: w formie pisemnej, w strzelaninie i cięcia. Odpowiedzialność redakcji jest dać kształt i rytm filmu, doprowadzenie do końca procesu twórczego. Jako student postprodukcji dowiesz się proces techniczne, estetyczne i współpracy z filmów. Oprócz edycji obrazu, będzie rozwijać zrozumienie projektowania dźwięku, korzystanie z Foley, ADR i edycji muzyki. Ponadto, kursy obejmie integrację mediów cyfrowych, zarządzania przepływem pracy i nadzoru post-produkcji. MSZ kończy się współpracy produkcji 15- i 20-minutowego filmu narracyjnego ciągu ostatnich dwóch semestrów.

PRODUKCJI

Na szczycie hierarchii filmowego jest producentem. On lub ona rozwija scenariusz i zabezpiecza finansowanie, wynajmuje załogę i zarządza produkcją fizyczną. W skrócie, producent bierze film ze skryptu do ekranu. W coraz bardziej złożonym, napędzany technologicznie środowisku medialnym, uczenia się do produkcji nowych i rozwijających się mediów, oprócz kina i telewizji, jest istotnym kompetencji dla producenta. W produkującej student będziesz absolwent przygotowany do kierowania zespołem w sposób twórczy i współpracy. MSZ kończy się współpracy produkcji 15- i 20-minutowego filmu narracyjnego ciągu ostatnich dwóch semestrów.

Scenariuszy

Screenwriting wymaga kreatywności i dyscypliny. Skuteczna opowiadanie jest zbudowana na solidnej zrozumienia rzemiosła scenarzysta, w tym struktury historii, fabuły, charakterystyki, rozwoju sceny i dialogu. Ale w końcu chodzi o idee. Poprzez badanie historii kina oraz udział w warsztatach w produkcji i postprodukcji, scenariuszy studenci zdobędą uznanie dla szerszych obawy filmowej. Są ściśle związane ze studentami MSZ będzie stać na możliwość stanowienia skrypty do produkcji ci. W ramach pracy dyplomowej w ciągu dwóch semestrów, program zakończy się w realizację dwóch scenariuszy pełnometrażowych.

Sztuki Cyfrowej

Technologie cyfrowe zmieniły media i filmowe krajobrazy. Digital Arts Program będzie w czołówce tych zachodzących zmian. Z naciskiem na eksperymenty i wyobraźni i fundacji w strukturze narracyjnej, program most światy innowacji opartych na technologii i filmowej opowieści. Kursy i warsztaty będą prowadzone przez specjalistów z branży, których efektem zakończenia portfela osobistej i wspólnej pracy w efektów wizualnych i animacji CG.

Oprócz intensywnego zaangażowania w kreatywnej produkcji, program zapewni możliwości staży zawodowych i tworzenia sieci w celu ułatwienia przejścia do przemysłu.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

Brooklyn College is an integral part of the civic, urban and artistic energy of New York and uses the entire city as a living classroom that broadens our students' understanding of the world around th ... Czytaj więcej

Brooklyn College is an integral part of the civic, urban and artistic energy of New York and uses the entire city as a living classroom that broadens our students' understanding of the world around them. Pokaż mniej