MSZ w projektowaniu

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 2

Opis programu

MFA w projektowaniu

&nbsp

Staramy się pielęgnować studenta, który ma systematycznej wiedzy o sztuce projektowania, wysoki poziom kreatywności artystycznej i doskonałe zrozumienie sztuki i ekspresji siły, i opiera się na kulturze chińskiej fundacji i wymiarem międzynarodowym, uchwycić rozwijać trendy sztuki i projektowania, w stanie zaangażować się w dzieła sztuki i projektowania w dziedzinach pokrewnych.


Przestrzeń Badawcza:

1. Sztuka projektowania produktu

2. Multimedia art design (projektowanie i nośników cyfrowych mediów drukowanych design)


System edukacji i sposób uprawy:

1. Akceptujemy pełnoetatowej model zarządzania (scentralizowana tryb uczenia w szkole).

2. Akceptujemy podwójny system instrukcję lub odpowiedzialność opiekuna grupy systemu odpowiedzialności, i zatrudnił wysoki poziom i doświadczonych artystów, projektantów i inżynierów przemysłowych, jak poza nauczycielami.Wytyczne zespół Tutor jest w całym linku szkolenia, opiekunów szkolnych głównie odpowiedzialne za wytyczne operacyjne i edukacji ideologicznej, poza nauczycielami szkół odpowiedzialnych za proces praktyki, badania projektu, program, projekt klasyfikacji, i innych prac instrukcji łącza.


Okres nauki i kredyty:

1. Okres studiów MSZ Full-time jest zwykle 2-4 lat, uczniowie został poproszony do nauki w pełnym wymiarze godzin oraz kursy orientacji przez cały proces uczenia się.

2. System kredytowy. Łączne kredytów są 70 kredytów.Kurs: 34 kredytów, praktyka: 6

Ostatnia aktualizacja Cze 2013

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

School of Design of Hunan University (HNU Design)is one of the earliest design and artistic disciplines in China which was established in 1982.

School of Design of Hunan University (HNU Design)is one of the earliest design and artistic disciplines in China which was established in 1982. Pokaż mniej
Zhengzhou , Changsha + 1 Więcej Mniej