MSZ w produkcji telewizyjnej

Informacje ogólne

Opis programu

MSZ w telewizji produkcja przygotowuje studentów do pracy zawodowej mediów jak pisarzy, producentów, reżyserów i wydawców. Ten program nauczania oparty na produkcji naraża studentów do wielu gatunków programowych w tym, ale nie ograniczając się do, Dokumentalne, Dramaty, wiadomości, sportu, kultury, sztuki i eksperymentalnej i demonstracji. Uczniowie rozwijają treść i produkować i bezpośredni jedno- i wielokrotnego kamery, na żywo włączony produkcje. MSZ Program jest zbudowany na fundamencie estetyki produkcji, krytycznej analizy i umiejętności korzystania z mediów. Studenci uczą się, jak tworzyć programy, które informują, bawić i pouczać publiczność, interpretując treść z perspektywy społecznej, politycznej i gospodarczej.

Nasi absolwenci pracują jako pracowników mediów w transmisji, kabel i instytucjonalnych, zakładów produkcyjnych i post-produkcji. Wielu naszych absolwentów kontynuować karierę jako członków wydziału na poziomie studiów i uczelni.

Wymagania maturalnego

Wnioskodawcy muszą oferować dobrze zaokrąglone rekord studiów co najmniej 3,0 GPA, który sugeruje obietnicę jako twórczej komunikacji profesjonalisty. Rekord każdego wnioskodawcy rozpatrywana jest indywidualnie w tym zakresie.

Kandydaci muszą przedstawić esej na temat współczesnych mediów i społeczeństwa, takich jak oryginalne eseju towarzyszyć wniosek, lub 5 - 10 stron papieru naukowej, że został napisany jako student. Alternatywnie, wnioskodawca może złożyć dokument naukowej w dowolnej sprawie związanej z ich licencjackich głównych. Wnioskodawcy muszą również złożyć oświadczenie o biograficznego 500 do 1000 słów, które wskazuje doświadczenie, zainteresowania i zawodowych celów. Oświadczenie to powinno zapewnić podstawowe informacje dotyczące wnioskodawcy i tego, co on / ona ma nadzieję osiągnąć rejestrując się w programie MSZ. Ponadto wnioskodawca musi przedłożyć trzy listy polecające.

Wnioskodawcy są zachęcani do zgłaszania przykładów twórczości (druku lub elektronicznej), w uzasadnieniu skargi. Jednak poprzednie doświadczenie zawodowe lub akademickie media nie jest wymagane w przypadku przyjęcia do programu.

Przyszli studenci zapraszamy do odwiedzenia kampusu na rozmowę, aby uczestniczyć w zajęciach produkcji absolwentów, i spotkać studentów i wykładowców, kontaktując się z zastępcę przewodniczącego na Graduate Studies. Dział MSZ Komitet Dopuszczenie może wymagać wywiad wnioskodawców.

Wnioskodawcy międzynarodowe muszą zdać test z języka angielskiego jako języka obcego (TOEFL) z wynikiem co najmniej 580 na teście w formie papierowej lub 237 w teście komputerowym oparte lub 92 na teście internetowym oparte, przed uznaniem go za o przyjęcie.

Ostatnia aktualizacja Lis 2015

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

Brooklyn College is an integral part of the civic, urban and artistic energy of New York and uses the entire city as a living classroom that broadens our students' understanding of the world around th ... Czytaj więcej

Brooklyn College is an integral part of the civic, urban and artistic energy of New York and uses the entire city as a living classroom that broadens our students' understanding of the world around them. Pokaż mniej