MSZ w filmowej

Informacje ogólne

Opis programu

MSZ w Filmie

EICAR, jedyna szkoła filmowa w Europie kontynentalnej z języka angielskiego programu nauczania, oferuje dwuletni Program Master of Arts w filmowej Sztuk z 5 Majors - Kierowanie, scenopisarstwa, zdjęcia, Produkcja i Montaż.

Szkoła zapewnia stopni i programów, z naciskiem na praktyczne doświadczenia filmowego i procesu pracy zespołowej. O wielkości klasy 15 uczniów, preferujemy bezpośredni pracy w studio i ćwiczenia praktyczne w małych grupach, gdzie lekcje mogą tonąć w.

Program integruje się również MSZ EICAR bezpośredniego zrozumienia obowiązków zawodowych takich jak Produkcja dla klasy Client, gdzie uczniowie powinni stworzyć reklamę na temat terminów w zespole.

Studia w Paryżu z międzynarodową sieć profesjonalistów

EICAR stanowi międzynarodowe środowisko z ponad 60 narodowości żyjących w obrębie społeczności studentów i pracowników szkoły. Nasz międzynarodowy wydział pracy profesjonalistów filmowych i telewizyjnych ma ciągłą obecność w branży i są na pierwszej linii wszystkich zmian i wyzwań stojących przed działalności filmowej i telewizyjnej. Ponieważ nie są instruktorzy Eicar akademicy, ale aktywne przedsiębiorstwa, które są w stanie zaoferować prawdziwym świecie, nowatorskie podejście do edukacji filmowej, gdzie uczniowie są przygotowani do konfrontacji i opanować najnowsze tendencje zmian technicznych i artystycznych w szybko rozwijających się branż w audiowizualnych.

Ukończenie nacisk Nasz program nauczania jest na przygotowanie ucznia do konkurencyjnego sektora audiowizualnego jest seria Wykład Międzynarodowej Departamentu Master Class z jego zaproszonych gości, najlepszych specjalistów z filmu i telewizji, wykładając na najnowszych osiągnięciach technicznych i artystycznych, które nie mogą być znaleźć w podręcznikach lub w klasie.

Tematy tak różne, jak Jak znaleźć agenta, komunikuje się z komponowania muzyki, Porady dla Creative Sound Design, Finansowanie filmów niskobudżetowych Digital Way, to tylko kilka z ostatnich wykładów.

Europejski Master of Fine Arts jest dyplomem stopień poziomu

który jest akredytowany przez EABHES, Europejska Rada ds Akredytacja szkolnictwie wyższym.

Magister ujmuje się w uniwersytetach powiązanymi oraz szkolnictwie wyższym i daje studentom wysoki poziom mobilności geograficznej, zarówno pod względem ich badań i ich działalności zawodowej. Są prawdziwego europejskiego paszportu dla świata pracy.

Od 60 do 120 punktów ECTS są wymagane dla stopnia MSZ. Kredyty te obejmują zajęcia, osobiste studium i staży.

Obowiązkowy test język obcy jest również wymagane do kwalifikacji stopni.

Ostatnia aktualizacja Sie 2015

Informacje o uczelni

EICAR, The International Film and Television School of Paris, was founded in 1972. The School has developed over the years to become a major European film and television school offering students from ... Czytaj więcej

EICAR, The International Film and Television School of Paris, was founded in 1972. The School has developed over the years to become a major European film and television school offering students from all over the world the largest range available today of up to date hands on practical education in filmmaking both in English or French. Pokaż mniej