MS w Data Science

Informacje ogólne

Opis programu

Szczegóły programu

Master of Science in Data Science (MSDS) jest w pełnym wymiarze czasu, roczny program mieści się w

Kursy obejmują

  • Tworzenie aplikacji
  • Nauczanie maszynowe
  • Modelowanie statystyczne
  • Przetwarzanie języka naturalnego
  • Strategia biznesowa
  • Projekt eksperymentów
  • Komputery rozproszone
  • Głęboka nauka
  • Wizualizacja danych
  • Komunikacja biznesowa

Data Science Boot Camp

Obóz treningowy to intensywne wprowadzenie do podstawowej wiedzy i umiejętności wymaganych od zaawansowanych analityków biznesowych i naukowców zajmujących się danymi. Studenci wezmą dwa z trzech intensywnych kursów dotyczących prawdopodobieństwa i statystyki, obliczeń dla analiz i algebry liniowej. Dodatkowo wszyscy uczniowie biorą udział w kursie analizy danych eksploracyjnych, który służy jako formalne wprowadzenie naszego programu do języka programowania R.

Program praktyczny

Projekty Practicum pozwalają uczniom pracować średnio 10-15 godzin tygodniowo przez dziewięć miesięcy, zajmując się problemami z naukami o danych w firmach w rejonie Zatoki San Francisco i poza nią.

PRAKTYKI

Partnerstwo Amazon Web Services

Master of Science w Data Science jest dumny, że nasi studenci opracowują oprogramowanie i przeprowadzają analizy w Amazon Web Services. Dzięki nowemu partnerstwu z AWS Educate i Instytutem danych USF każdy uczeń otrzymuje znaczne wsparcie w postaci kredytów, aby uzyskać znaczącą i kluczową znajomość i doświadczenie w zakresie zestawu technologii oferowanych przez AWS, w tym RedShift i EC2.

Harmonogram zajęć

Zajęcia odbywają się zwykle od poniedziałku do piątku od 10 rano do 5 po południu, z trzema lub czterema zajęciami prowadzącymi jednocześnie każdy moduł (pół semestru). Jeden do dwóch dni w tygodniu poświęcony jest praktyce practicum, która rozpoczyna się w połowie października.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

As one of the country’s premier Jesuit Catholic universities, the College of Arts and Sciences pairs a rigorous academic curriculum with an urban, global perspective. The college's vision of success i ... Czytaj więcej

As one of the country’s premier Jesuit Catholic universities, the College of Arts and Sciences pairs a rigorous academic curriculum with an urban, global perspective. The college's vision of success involves both the head and the heart, with outstanding faculty members giving students the skills and compassion to fashion a more just and humane world. Pokaż mniej
San Francisco , Buenavista , Pomarańczowy + 2 Więcej Mniej