MS w Sztuki i Technologii Mediów

Informacje ogólne

Opis programu

MS w Sztuki i Technologii Mediów

Magister Sztuki i Technologii Mediów umożliwia studentom nawigacja możliwości technologiczne, kulturowe i ekonomiczne w dziedzinie multimediów i rozwoju sieci. Uczniowie mogą zanurzyć się w aspektach produkcji tych dziedzinach lub wybrać kierunek studiów, który podkreśla zarządzania i strategii.

Niektóre z naszych studentów MS są absolwenci uczelni starają się zwiększyć swoje możliwości kariery, inni są w połowie kariery stara się awansować w wybranych dziedzinach lub przygotować się do przejścia na w nowych dziedzinach. Nasi instruktorzy prowadzą uczeni w media i multimedia, ale też posiadają znaczące referencje zawodowe i Oferujemy rzeczywistych, praktycznych na środowisko uczenia się, tak aby uczniowie zrozumieć większe konteksty swojej pracy, posiadają umiejętności techniczne do osiągania sukcesów w tej pracy, i są usytuowane aby wykorzystać możliwości, technologie medialne i przemysłu rozwijać i zmieniać.

MS W Media Arts and Technology oferuje stężenia w trzech różnych kierunkach.

Koncentracja Media Management

Koncentracja Media Management jest dla obecnych i przyszłych pracowników mediów w dziennikarstwie, zarządzanie mediami, public relations, reklama, wydawnictwa i nowe media. Studenci uczą się umiejętności krytycznego mediów i teorii i pracę z mentorów wydziału, którzy pomogą im kształtować kierunek studiów, który odpowiada ich celów.

Digital Media Koncentracja

Koncentracja Digital Media koncentruje się na Multimedia planowania, projektowania i produkcji. Studenci rozwijać zrozumienie technologii informatycznych i mobilnych i standardowych sprzętu i oprogramowania, projektowanie multimedialne, tworzenia mediów cyfrowych, projektowania instruktażowe, 3D i animacji oraz gier.

Web Design i Rozwoju koncentracyjny

Web Design i Koncentracja Rozwoju przygotowuje studentów do pracy w dziedzinie projektowania stron internetowych i tworzenie stron internetowych. Aspektem projektu podkreśla umiejętności, teorii i praktyczne praktyk niezbędnych do opracowania graficznego interfejsu WWW i internetowych opracowała; aspektem rozwoju podkreśla technologii po stronie serwera, a łączność z bazami danych w przeglądarce.

THESIS OPCJA

Otwarty dla wszystkich studentów w MS w sprzęt multimedialny. Studenci, którzy chcą przygotować się do doktora Badanie może potrwać 30 kredytów w kursach i sześć punktów dyplomowych. Studentów decyduje się na tezie wybiera komitet tezę, że zatwierdza szczegółową propozycję podczas semestru przed student zarejestruje dla kredytów tezy. Sześć kredytów teza musi zostać zakończona w ciągu dwóch semestrów.

Ostatnia aktualizacja Cze 2014

Informacje o uczelni

One of the nation's top Catholic universities , Duquesne University provides a well-rounded education that will challenge you academically while nourishing your spiritual and ethical development.

One of the nation's top Catholic universities , Duquesne University provides a well-rounded education that will challenge you academically while nourishing your spiritual and ethical development. Pokaż mniej