Read the Official Description

Przegląd

Kurs koncentruje się na krytycznych kwestiach i kluczowych wydarzeniach związanych z zarządzaniem publicznym, takich jak przywództwo, strategia i wydajność oraz zarządzanie zasobami ludzkimi.

Jest to uznana międzynarodowo kwalifikacja i zapewnia kompetencje i wiedzę do kreatywnego zarządzania w trudnych środowiskach politycznych. Jest odpowiedni dla nowych absolwentów oraz osób z doświadczeniem w zarządzaniu i / lub publicznym lub trzecim sektorze.

Dzięki aktualnym wydarzeniom na całym świecie jest to jeden z najbardziej ekscytujących okresów, w których można studiować sektor publiczny, zarządzanie i rząd oraz dostarczanie usług w celu zaspokojenia potrzeb ludzi.

Naszym celem jest dostarczenie umiejętności, wiedzy i narzędzi pozwalających zrozumieć świat polityki publicznej i zarządzania, tak aby można było analizować sytuacje i problemy i wykorzystywać to w celu poprawy praktyki.

Kurs ma na celu połączenie praktycznego i akademickiego spojrzenia na zarządzanie publiczne, a szeroka gama modułów opiera się na przykładach z całego świata.

Zawiera międzynarodowe programy koncentrujące się na kluczowych wydarzeniach sektora publicznego w Wielkiej Brytanii, UE, USA i innych krajach i jest informowany przez wiodące światowe badania, które odzwierciedlają wiedzę personelu w zakresie zarządzania publicznego, analizy polityki i polityki społecznej.

Dowiedz się więcej.

Szczegóły kursu

W semestrach jesiennym i wiosennym, weźmiesz 120 punktów modułów podstawowych i opcjonalnych.

Studenci MPA ukończą letnią rozprawę na 15 punktów na 15 000 słów, a odpowiedni nadzorca rozprawy będzie nadzorował twoje postępy.

Poprzednie tematy obejmowały:

  • Zarządzanie ludźmi w sektorze publicznym: rekrutacja i szkolenie personelu
  • Wpływ prywatyzacji w służbie zdrowia na jakość opieki
  • Zamówienia publiczne i korupcja na Filipinach
  • Wpływ władz centralnych i lokalnych w procesie budżetowym w Kazachstanie
  • Systemy wyborcze / demokracja w Hongkongu i na Tajwanie
  • Chiński system monitorowania w celu zwalczania korupcji urzędników służby cywilnej

Oszacowanie

Moduły są zazwyczaj oceniane za pomocą eseju lub raportu o objętości 3-5 000 słów.

Wymagania wstępne

2: 2 (lub międzynarodowy odpowiednik) w dowolnej dyscyplinie

Wymagania w języku angielskim

IELTS: 6,5 (nie mniej niż 6,0 w dowolnym elemencie)

Kariera

Niedawni absolwenci kontynuowali karierę w sektorze publicznym i wolontariackim jako menedżerowie i analitycy polityki. MPA szybko staje się standardową globalną kwalifikacją dla urzędników państwowych.

Praktyki i rozwój

W dalszym ciągu rozwijamy bliskie kontakty z Nottingham Citizens i innymi organami sektora publicznego, aby zapewnić możliwości odbycia stażu dla studentów MPA. Będziesz na bieżąco z nadchodzącymi możliwościami przez cały czas pobytu w Nottingham.

Nasi absolwenci przechodzą do szerokiego zakresu kariery po spędzeniu czasu w szkole. Nauka na poziomie podyplomowym może dać ci przewagę na rynku pracy, pomagając ci zdobyć nową wiedzę i rozwinąć niezbędne umiejętności.

Program taught in:
Język angielski

See 50 more programs offered by University of Nottingham - Faculty of Social Sciences »

Last updated February 17, 2019
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Stycz. 2020
Duration
9 - 24 miesięcy
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline
Data początkowa
Stycz. 2020
Application deadline

Wrześ. 2019

Stycz. 2020