MPA / PGDip Master of Public Administration

University of Nottingham - Faculty of Social Sciences

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

MPA / PGDip Master of Public Administration

University of Nottingham - Faculty of Social Sciences

Przegląd

Kurs koncentruje się na krytycznych kwestiach i kluczowych wydarzeniach związanych z zarządzaniem publicznym, takich jak przywództwo, strategia i wydajność oraz zarządzanie zasobami ludzkimi.

Jest to uznana międzynarodowo kwalifikacja i zapewnia kompetencje i wiedzę do kreatywnego zarządzania w trudnych środowiskach politycznych. Jest odpowiedni dla nowych absolwentów oraz osób z doświadczeniem w zarządzaniu i / lub publicznym lub trzecim sektorze.

Dzięki aktualnym wydarzeniom na całym świecie jest to jeden z najbardziej ekscytujących okresów, w których można studiować sektor publiczny, zarządzanie i rząd oraz dostarczanie usług w celu zaspokojenia potrzeb ludzi.

Naszym celem jest dostarczenie umiejętności, wiedzy i narzędzi pozwalających zrozumieć świat polityki publicznej i zarządzania, tak aby można było analizować sytuacje i problemy i wykorzystywać to w celu poprawy praktyki.

Kurs ma na celu połączenie praktycznego i akademickiego spojrzenia na zarządzanie publiczne, a szeroka gama modułów opiera się na przykładach z całego świata.

Zawiera międzynarodowe programy koncentrujące się na kluczowych wydarzeniach sektora publicznego w Wielkiej Brytanii, UE, USA i innych krajach i jest informowany przez wiodące światowe badania, które odzwierciedlają wiedzę personelu w zakresie zarządzania publicznego, analizy polityki i polityki społecznej.

Przygotowanie i wsparcie z języka angielskiego akademickiego

Jeśli potrzebujesz dodatkowego wsparcia, aby podnieść swoje umiejętności językowe do wymaganego poziomu, możesz być w stanie wziąć udział w kursie w Centrum Nauczania Języka Angielskiego, który jest akredytowany przez British Council dla nauczania języka angielskiego w Wielkiej Brytanii.

Uczniowie, którzy z powodzeniem ukończyli kurs przygotowawczy do wymaganego poziomu, mogą przejść do studiów podyplomowych bez powtarzania IELTS lub równoważnego. Możesz ubiegać się o wspólną ofertę , co oznacza, że ​​będziesz musiał wystąpić o wizę tylko raz.

Kluczowe fakty

Szczegóły kursu

W semestrach jesiennym i wiosennym, weźmiesz 120 punktów modułów podstawowych i opcjonalnych.

Studenci MPA ukończą letnią rozprawę na 15 punktów na 15 000 słów, a odpowiedni nadzorca rozprawy będzie nadzorował twoje postępy.

Poprzednie tematy obejmowały:

 • Zarządzanie ludźmi w sektorze publicznym: rekrutacja i szkolenie personelu
 • Wpływ prywatyzacji w służbie zdrowia na jakość opieki
 • Zamówienia publiczne i korupcja na Filipinach
 • Wpływ władz centralnych i lokalnych w procesie budżetowym w Kazachstanie
 • Systemy wyborcze / demokracja w Hongkongu i na Tajwanie
 • Chiński system monitorowania w celu zwalczania korupcji urzędników służby cywilnej

Oszacowanie

Moduły są zazwyczaj oceniane za pomocą eseju lub raportu o objętości 3-5 000 słów.

Moduły

Moduły podstawowe

 • Przywództwo, strategia i wyniki w sektorze publicznym
 • Zarządzanie ludźmi
 • Analiza polityki: koncepcje i teorie
 • Zarządzanie publiczne i zarządzanie
 • Zarządzanie finansowe sektora publicznego
 • Metody badawcze i zarządzanie badaniami
 • Rozprawa w administracji publicznej (tylko MPA)

Opcjonalny

Wybierz 20 kredytów opcjonalnych modułów, które podlegają zatwierdzeniu.

Oferowane przez nas moduły są inspirowane zainteresowaniami badawczymi naszych pracowników iw związku z tym mogą się zmieniać z powodu, na przykład, rozwoju badań lub zmian legislacyjnych. Ta lista to przykład typowych modułów, które oferujemy, a nie lista ostateczna.

Kariera

Niedawni absolwenci kontynuowali karierę w sektorze publicznym i wolontariackim jako menedżerowie i analitycy polityki. MPA szybko staje się standardową globalną kwalifikacją dla urzędników państwowych.

Praktyki i rozwój

W dalszym ciągu rozwijamy bliskie kontakty z Nottingham Citizens i innymi organami sektora publicznego, aby zapewnić możliwości odbycia stażu dla studentów MPA. Będziesz na bieżąco z nadchodzącymi możliwościami przez cały czas pobytu w Nottingham.

"Szkolenie okazało się bardzo przydatne, ponieważ tematy te pasowały do ​​moich zainteresowań zawodowych. To zdecydowanie nadało moje CV więcej mocy. Rozszerzyło to moją wiedzę i pomogło mi poprawić umiejętności, które można przekazywać, takie jak umiejętności komunikacyjne zdobyte podczas pisania esejów i prezentacji. "

Jennifer Beturin

Nasi absolwenci przechodzą do szerokiego zakresu kariery po spędzeniu czasu w szkole. Nauka na poziomie podyplomowym może dać ci przewagę na rynku pracy, pomagając ci zdobyć nową wiedzę i rozwinąć niezbędne umiejętności.

Zatrudnienie i średnia pensja początkowa

96,3% podyplomowych ze Szkoły Socjologii i Polityki Społecznej, którzy byli dostępni do zatrudnienia, zapewnili pracę lub dalsze studia w ciągu sześciu miesięcy od ukończenia studiów. £ 27 900 to średnia pensja początkowa, a najwyższa to 31 000 funtów. *

* Znane kierunki studiów stacjonarnych w domu podyplomowym 2016/17. Wynagrodzenia są obliczane na podstawie mediany osób zatrudnionych w pełnym wymiarze godzin w Wielkiej Brytanii.

Kariera i rozwój zawodowy

Niezależnie od tego, czy chcesz poprawić swoje perspektywy zawodowe, czy rozwinąć swoją wiedzę, studia podyplomowe z University of Nottingham mogą pomóc Ci dotrzeć tam, gdzie chcesz.

Nasza wielokrotnie nagradzana usługa Careers and Employability Service oferuje specjalistyczną pomoc i porady podczas nauki i życia po ukończeniu studiów. Pomogą Ci odkrywać i planować kolejne kroki w karierze, dzięki regularnym wydarzeniom , sesjom umiejętności przeprowadzanym przez pracodawcę, możliwościom stażu i indywidualnym dyskusjom.

Wymagania wstępne

2: 2 (lub międzynarodowy odpowiednik) w dowolnej dyscyplinie

Wymagania w języku angielskim

IELTS: 6,5 (nie mniej niż 6,0 w dowolnym elemencie)

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski


Ostatnia aktualizacja October 7, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Stycz. 2019
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
9 - 24 miesięcy
W niepełnym wymiarze czasu
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
- MPA: 9450 £ (UK / EU) - 22 815 £ (międzynarodowa) PGDip: 6,300 £ (UK / EU) 15 210 £ (międzynarodowa)
Locations
Wielka Brytania - Nottingham, England
Data rozpoczęcia : Stycz. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Stycz. 2019
Wielka Brytania - Nottingham, England
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Wrześ. 2019
Wielka Brytania - Nottingham, England
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą