Zachęcanie do debaty

Nasz program zachęca do debaty i dociekania o współczesnej kulturze, postmodernistycznym mieście i relacjach między warunkami miejskimi i krajobrazowymi. Rozważysz je poprzez różnorodne odpowiedzi na projekty architektoniczne i krytyczne badania wyrażone w rozszerzonym, uporządkowanym piśmie.

Ten kurs pozwoli Ci rozwinąć umiejętności projektowania analitycznego i kompetencji zawodowych ustalone na poziomie licencjackim, ze szczególnym uwzględnieniem innowacji w dziedzinie projektowania, budowy i technologii efektywnego wykorzystania zasobów. Pracując w pionowych studiach projektowych, studenci będą rozwijać zrozumienie i metody odnoszące się do współczesnej praktyki zawodowej, wraz z umiejętnością tworzenia złożonych i różnorodnych propozycji projektowych.

Dlaczego architektura w LSBU?

  • No.1 London modern university dla intensywności badań w architekturze (Complete University Guide 2019).
  • Profesjonalna akredytacja - kurs jest w pełni zatwierdzony przez Królewski Instytut Brytyjskich Architektów i zatwierdzony przez Radę Rejestracyjną Architektów. Kurs spełnia kryteria organizowane wspólnie przez RIBA i ARB dla części 2 kursów z architektury. Doświadczenie - z korzeniami w London Council School of Building (1904) i Brixton School of Building (1940), LSBU oferuje kształcenie architektoniczne od ponad 100 lat.
  • Mamy jedne z najlepszych warsztatów w Wielkiej Brytanii, które zostały ostatnio wzbogacone przez DARLAB (Digital Architecture and Robotics Laboratory).
  • Piątka wśród konkurentów z Londynu, jeśli chodzi o ogólne zadowolenie z architektury (National Student Survey 2018).

Akredytacje

Informacje o kursie głównym - uporządkowane według trybu

Tryb

Moduły

1 rok

 • Projekt 401 (20 kredytów)
 • Projekt 402: Sztuka, media i cyfrowe projektowanie (20 kredytów)
 • Projekt 403 (20 kredytów)
 • Historia i teoria: krytyczne myślenie (20 punktów)
 • Energia i efektywne wykorzystanie zasobów w projektowaniu (20 kredytów)
 • Praktyka zawodowa i ekonomika projektowania (20 punktów)

Rok 2

 • Projekt 501 (20 kredytów)
 • Projekt 502: Sztuka, media i cyfrowe projektowanie (20 kredytów)
 • Projekt 503 (40 kredytów)
 • Architektura i teoria: rozprawa (20 punktów)
 • Technologia 5: praca techniczna (20 punktów)

Oszacowanie

 • Moduły wykładowe są ogólnie oceniane za pomocą pisemnych i / lub wyciągniętych zgłoszeń.


Możliwość zatrudnienia

Kurs jest dobrze połączony z kluczowymi praktykami w Londynie; wielu absolwentów LSBU również wybiera pracę za granicą. Możesz również wykorzystać swoje kwalifikacje poza architekturą, aby rozpocząć karierę, taką jak dziennikarstwo, zarządzanie projektami, pisanie, nauczanie, badania lub projektowanie oprogramowania i gier.

Oprócz oferowania uniwersyteckiej nagrody MArch: Master of Architecture (i RIBA część 2), kurs jest również przygotowaniem do drugiego okresu szkolenia praktycznego. Pierwszy okres praktycznego szkolenia jest zazwyczaj, ale nie wyłącznie, podejmowany po ukończeniu pierwszego stopnia w architekturze (RIBA część 1).

Aby kwalifikować się do dopuszczenia do RIBA część 3 Professional Practice Examination , musisz pomyślnie przejść uznaną kwalifikację RIBA część 1 i część 2 - i ukończyć co najmniej 24 miesiące uprawnionego szkolenia praktycznego.

Moduł "Praktyka zawodowa i ekonomia projektowania" wyjaśnia potrzebę postawy biznesowej i profesjonalnej w pracy oraz podkreśla potrzebę planowania projektów na przyszłość.

Absolwenci studiów podyplomowych w architekturze są zatrudnieni w Foster and Partners , Niall McLaughlin Architects , Stanton Williams, Wilkinson Eyre i Zaha Hadid Architects wśród wielu innych uznanych na całym świecie praktyk.

Służba na rzecz zatrudnienia

Jesteśmy University of the Year dla Graduate Employment - The Times and Sunday Times Good University Guide 2018.

W LSBU chcemy przygotować Cię do udanej kariery. Podczas studiów - i przez dwa lata po ukończeniu studiów - będziesz mieć dostęp do naszej usługi zatrudnienia , która obejmuje:

 • Tablica online, w której można zobaczyć szeroki wybór miejsc docelowych: w niepełnym wymiarze godzin, w pełnym wymiarze godzin lub dobrowolnie. Możesz także zajrzeć do naszych doradców w Job Shop, którzy zawsze służą pomocą w kolejnym kroku w wyszukiwaniu.
 • Nasza kariera zawodowa oferuje warsztaty grupowe na temat CV, technik wywiadów i znajdowania doświadczenia zawodowego, a także regularne prezentacje od pracodawców z różnych sektorów.

Nasz zespół Studenckie Przedsiębiorstwo może również pomóc w rozpoczęciu własnej działalności gospodarczej i rozwinięciu cennych umiejętności w zakresie przedsiębiorczości.

Udogodnienia

Centrum modelowania informacji o budynku (BIM)

LSBU pomaga w transformacji branży budowlanej poprzez Centrum BIM (Building Information Modeling). Centrum BIM działa jako centrum innowacji, szkoleń zawodowych i tworzenia sieci kontaktów wśród ekspertów w dziedzinie budownictwa. Z udogodnień tych korzystają studenci i krótkie kursy.

The Architecture Studios

Przestrzeń studia architektonicznego na London South Bank University (LSBU) ma inspirujące poglądy w całym Londynie i jest wykorzystywana na naszych studiach licencjackich i magisterskich z zakresu architektury.

Laboratorium robotyki architektury cyfrowej

To zaawansowane laboratorium robotów cyfrowych zostało stworzone z myślą o wysokiej jakości badaniach, a także opracowywaniu aplikacji komercyjnych dla architektury i wyposażonych w robotyczne ramię Kuka, które może wytwarzać elementy architektoniczne.


Nauczać i uczyć

W LSBU są wszechstronne warsztaty na terenie kampusu zdolne do przekształcania szerokiej gamy materiałów. Będziesz nauczany przez pracowników, którzy są doświadczonymi profesjonalistami z branży, którzy pracowali dla najlepszych praktyk architektonicznych. Struktura studia pozwala specjalizować się w obszarze, który pasuje do ich zainteresowań badawczych i eksplorować bardzo aktualne tematy dotyczące architektury, urbanistyki, teorii społecznej i polityki.

Personal Tutoring

Jako student w dziedzinie architektury i środowiska zbudujesz w ciągu pierwszych trzech tygodni w LSBU tytułowego nauczyciela. Rolą Twojego nauczyciela jest być twoim głównym kontaktem do akademickiego i zawodowego wsparcia rozwoju.

Twój opiekun pomoże Ci w pełni wykorzystać swój czas w LSBU, udzielając porad i wskazówek dla innych źródeł wsparcia na uniwersytecie.

Twój nauczyciel powinien być pierwszą osobą na uniwersytecie, z którą rozmawiasz, jeśli masz trudności, które mają wpływ na twoją pracę. Mogą to być problemy akademickie, finansowe, zdrowotne lub innego rodzaju.

Będziesz mieć spotkania z osobistym nauczycielem raz na semestr przez 30 minut w trakcie kursu. Możesz skontaktować się ze swoim nauczycielem, aby uzyskać dodatkowe wsparcie przez e-mail lub osobiście.

Struktura studia

Podstawą koncepcji LSBU w kształceniu podyplomowym architektury jest system studyjny, działający na kursach częściowych i stacjonarnych. Studia zapewniają ramy dla szeregu istotnych intelektualnych i praktycznych specjalności, aby informować o pracach projektowych, wspierających i przyczyniających się do akademickiego rygoru programu architektury.


Wymagania wstępne

Ten kurs jest zwykle przeznaczony dla absolwentów kierunków architektury, w których studenci posiadają wykształcenie wyższe i część 1 kwalifikacji zawodowych uznanych przez Royal Institute of British Architects (RIBA). Kandydaci na kurs powinni mieć pierwszy stopień w architekturze (2: 2 lub lepszy); jednak Uniwersytet uznaje, że osoby mogą rozwijać dodatkowe umiejętności poza uniwersytetem i przeprowadzi wywiady z takimi kandydatami, którzy opracowali wysokiej jakości portfolio odpowiednich prac akademickich i praktycznych.

Kandydaci na ten kurs muszą również spełniać następujące dodatkowe wymagania dotyczące przystąpienia:

 • Studenci posiadający zagraniczne dyplomy w dziedzinie architektury powinni wykazać, że ich praca ma równoważność RIBA część 1, kontaktując się z radą ds. Rejestracji architektów w sprawie badania zaleceń ARB.
 • Kandydaci na kurs w niepełnym wymiarze godzin powinni pracować w praktyce.
 • Wszyscy studenci rozważani na przyjęcie będą zobowiązani do wzięcia udziału w rozmowie kwalifikacyjnej z ofertą pracy; jeśli znajduje się za granicą, wnioskodawcy będą musieli przesłać portfolio prac do opiekuna rekrutacji.
 • Rozpatrzymy również wnioski od osób, które zdobyły umiejętności poprzez szeroki zakres kwalifikacji zawodowych lub odpowiednie odpowiedzialne doświadczenie.
Program prowadzony przez:
 • Język angielski

Zobacz 34 więcej kursów w London South Bank University »

Ostatnia aktualizacja Luty 26, 2019
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Wrz 23, 2019
Duration
2 - 3 lat
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
9,250 GBP
Opłata za 1 rok w pełnym wymiarze godzin w Wielkiej Brytanii / UE: 9250 GBP; Opłata międzynarodowa: 13125 £. Rok 1 W niepełnym wymiarze Opłata brytyjska / unijna: 6166,67 GBP; Opłata międzynarodowa: 8750 £
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Wrz 23, 2019
Data końcowa
Sty 24, 2021
Termin nadsyłania zgłoszeń

Wrz 23, 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Sty 24, 2021