MArch w architekturze

Informacje ogólne

Opis programu

Zdefiniuj nowy program dla architektury. W oparciu o rok kwalifikacji i praktyki zawodowej RIBA część 1 będziesz pracować nad zaangażowanymi społecznie projektami na żywo, badając kluczowe koncepcje architektoniczne i wyzwania naszych czasów.

Wprowadzenie

W trakcie tego kursu poznasz wyjątkową relację między architekturą, miejscem i ludźmi poprzez zasady radykalnego regionalizmu i metodologii zrównoważonego projektowania. Dysponując zapleczem branżowym, praktykującymi wykładowcami, znanymi gośćmi branżowymi i możliwością pracy nad projektami na żywo, opracujesz i dopracujesz własną społecznie zaangażowaną praktykę projektowania.

Kurs jest w trakcie walidacji. Przewidujemy, że ukończysz studia z potwierdzoną RIBA i ARB przepisaną magisterską z architektury na poziomie części 2.126714_pexels-photo-1109541.jpeg Fotografia Lex / Pexels

Czego się nauczysz

Badając ważne powiązania między architektami, społecznościami a środowiskiem zabudowanym i naturalnym, wygenerujesz złożone projekty testujące nowe hipotezy architektoniczne. Nauczysz się także krytycznej refleksji na każdym etapie procesu projektowania - kluczowej umiejętności w tej trudnej branży.

Studium blok pierwszy

Pierwszy rok ma na celu pomóc Ci przejść od roku praktyki zawodowej do rygoru akademickiego magistra architektury. Oprócz głębokiego zanurzenia się w teorię architektury, będziesz podejmować partycypacyjne projekty projektowe i zintegrowane partnerskie uczenie się - pozwalając ci badać i rozwijać swój unikalny język projektowania. Stworzysz także pisemną pracę dyplomową, aby wyrazić swoje krytyczne myślenie i dostosowanie do projektu.

Moduły

 • Arc 410 - Przejście
 • Arc 420 - Praca dyplomowa - teoria
 • Arc 430 - Weź udział
 • Arc 440 - Tektonika

Studium blok drugi

Studium 2 zachęca i celebruje wzorową pracę, która dowodzi atrybutów absolwentów w części 2. Przez cały rok ukończysz technicznie zrealizowany projekt projektowy, aby pokazać swoją wiedzę, umiejętności i poświęcenie w rozwiązywaniu rzeczywistych problemów za pomocą refleksyjnego projektu.

Moduły

 • Arc 510 - Społecznościowe
 • Arc 520 - Raport techniczny
 • Arc 530 - Kompleksowa konstrukcja

Moduły powyżej to te, które są badane przez naszych studentów lub proponowane nowe. Struktury i moduły programu mogą ulec zmianie w ramach procesów doskonalenia i przeglądu programów nauczania. Jeśli jakiś moduł jest dla Ciebie ważny, omów go z Liderem kursu.

Jak się nauczysz

Kurs jest prowadzony głównie przez zintegrowane projekty studyjne, a także wykłady, seminaria i warsztaty prowadzone przez specjalistów.

Nauczanie mieszane odbywa się poprzez intensywne zajęcia na terenie kampusu, uzupełnione nauczaniem online na odległość.

Metody oceny

Ocena zostanie przeprowadzona na podstawie zajęć.

Oszacowanie

 • W trakcie kursu trwa ocena formująca
 • Ocena podsumowująca odbywa się na końcu każdego bloku badania.

Sprzężenie zwrotne

 • Informacje zwrotne od twórców są przekazywane zarówno przez personel akademicki, jak i przez kolegów.
 • Podsumowujące informacje zwrotne odbywają się na końcu każdego bloku badania.

Personel

Nasi wykładowcy są uznanymi w kraju ekspertami w swoich dziedzinach, posiadającymi aktualną wiedzę i doświadczenie branżowe. Dowiesz się także od inspirujących odwiedzających wykładowców z odpowiednich zawodów, ze specjalizacjami, w tym; konstrukcje, projektowanie środowiskowe i inżynieria mechaniczna.

Udogodnienia

 • Dedykowane studia architektury
 • Warsztaty - 3D, metal, drewno, materiały odporne, szybkie prototypowanie, odlewanie i frezowanie
 • Biblioteka tematyczna z wieloma zasobami online
 • Przestrzenie do robienia na zewnątrz
 • Usługi wsparcia dla studentów i nauczycieli akademickich
 • IT - Wi-Fi i otwarte pakiety IT w obu kampusach
 • Internetowa przestrzeń do nauki z całodobowym dostępem przez całą dobę
 • Reprografia - druk wielkoformatowy, drukarki Risograph, usługi skanowania na dużą skalę, laminowania i bindowania

Wymagania wstępne

Kandydaci powinni posiadać co najmniej jedną z następujących kwalifikacji:

 • Dyplom z wyróżnieniem 2: 1 lub wyższy z kursu zatwierdzonego przez RIBA część I
 • Studia zagraniczne pierwszego stopnia z architektury, które można wykazać jako równoważne 2: 1 lub wyższej z kursu zatwierdzonego przez RIBA część I
 • Stopień honorowy 2: 2 z zatwierdzonego kursu RIBA część I z dowodami w twoim portfolio znacznego rozwoju od momentu ukończenia studiów
 • Pomyślne zakończenie egzaminu ARB część I
 • Odpowiednie kwalifikacje akademickie lub zawodowe równoważne powyższym, które należy szczegółowo opisać we wniosku.
 • Ponadto oczekujemy, że kandydaci będą mieć doświadczenie zawodowe w praktyce architektonicznej lub dyscyplinie pokrewnej przez co najmniej 12 miesięcy przed rozpoczęciem studiów podyplomowych.

Jeśli ukończyłeś kurs architektury BA (z wyróżnieniem) w Falmouth z wynikiem 2: 1 lub wyższym, możesz automatycznie przejść do tego kursu.

Wymagania językowe

Jeśli angielski nie jest twoim pierwszym językiem, musisz wykazać się umiejętnościami języka angielskiego, które są wystarczająco rozwinięte, aby ukończyć studia. Akceptujemy zakres uznanych kwalifikacji w języku angielskim, które są równoważne z minimalnym wynikiem akademickim Międzynarodowego Systemu Testowania Języka Angielskiego (IELTS) wynoszącym 6,5, z minimum 6,0 w zakresie czytania, pisania, mówienia i słuchania.

Zagraniczni wnioskodawcy, którzy wymagają wizy studenckiej na poziomie 4, aby studiować w Wielkiej Brytanii, muszą przejść zatwierdzony bezpieczny test języka angielskiego (SELT), aby spełnić wymagania wizy rządowej, lub muszą posiadać zatwierdzony test językowy zatwierdzony i potwierdzony przez uniwersytet. Nasz zespół rekrutacyjny może udzielić odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące wiz studyjnych lub odpowiednich testów językowych.

Czesne 2020-21

 • 8500 £ - w pełnym wymiarze godzin UK / UE (płatna opłata 250 GBP. Odliczana jest od czesnego).
 • 16 000 GBP - w pełnym wymiarze godzin za granicę (opłata za przyjęcie do 1000 GBP płatna, w zależności od narodowości. Odejmuje się ją od czesnego).
Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Established in 1902 as Falmouth School of Art, it has grown over a century to become a digital innovation hub. Today, its portfolio of undergraduate and postgraduate courses represents the breadth of ... Czytaj więcej

Established in 1902 as Falmouth School of Art, it has grown over a century to become a digital innovation hub. Today, its portfolio of undergraduate and postgraduate courses represents the breadth of the Creative Industries, the fastest growing sector in the UK economy. Now, as we face the fourth industrial revolution; as technology provides great opportunities as well as challenges, it’s clear that Falmouth’s specialisms of creative innovation; creative thinking, problem-solving, communication and storytelling, will be key to future economic and cultural success both at a local and global level. Pokaż mniej
Falmouth , Penryn + 1 Więcej Mniej