MArch (Hons) w architekturze

University of Dundee

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

MArch (Hons) w architekturze

University of Dundee

Ten 5-letni program jest profesjonalnie akredytowany przez ARB / RIBA dla części 1 i części 2.

Pierwsze trzy lata (część 1) mają na celu zbudowanie podstawowej wiedzy i umiejętności w zakresie projektowania, komunikacji, historii i teorii architektury oraz zrównoważonej technologii. Każdego roku osiąga swój szczyt w ramach zintegrowanego projektu projektowego, który łączy te równoległe wątki.

Ostatnie dwa lata (część 2) oferują więcej możliwości wyboru programu studiów, który pasuje do twoich wyłaniających się zainteresowań jako dojrzewający projektant. Na poziomie 4 wybierzesz zintegrowany projekt z szeregu oferowanych opcji, a także wybierzesz temat "badania projektu", który doprowadzi do opracowania studium rocznego. Te studia dają możliwość opracowania indywidualnych projektów dyplomowych, które specjalizują się w aspektach architektury, która Cię najbardziej interesuje.

Studenci w części 2 mają również możliwość wyboru kierunku z Planowaniem Miejskim - ta trasa prowadzi do kwalifikacji jako czarterowany urbanista, a także zarejestrowany architekt.

Kamieniem węgielnym naszej nauki jest nasza tętniąca życiem kultura studyjna. Podczas gdy jesteśmy częścią uniwersytetu, znajdujemy się również w college'u artystycznym, co oznacza, że ​​korzystamy zarówno z doskonałych udogodnień, jak i niezwykle twórczej atmosfery. Samouczki projektowe i większość nauki odbywa się w studiu architektonicznym, gdzie będziesz zachęcany do pracy w sposób "praktyczny", rozwijając i testując swoje pomysły poprzez rysunki, modele i prototypy.

Będziesz pracować w małych grupach studyjnych i indywidualnie z doświadczonymi wykładowcami, którzy często również praktykują architektów, zapewniając wspomagające środowisko uczenia się, które rozwija ducha niezależnego badania i indywidualnego przedsiębiorstwa.

Nasze otaczające miasto i krajobraz traktujemy jako "live-lab", od samego początku wymagające zaangażowania w prawdziwe miejsca i prawdziwe problemy projektowe. Koncentrujemy się na projektowaniu budynków i otoczenia, które odpowiadają potrzebom ludzi, tworząc innowacyjną architekturę, przestrzenie i miejsca, które opierają się na zrozumieniu kultury i kontekstu.

Z przyjemnością przyjmujemy zgłoszenia do bezpośredniego udziału w części 2 (poziom 4) od studentów, którzy już posiadają kwalifikację część 1 (lub równoważną) w architekturze.

Ten kurs jest akredytowany przez Biuro Rejestracji Architektów (ARB) i Królewski Instytut Brytyjskich Architektów (RIBA)

  • Doskonałe studio, warsztaty i zaplecze IT, oferujące żywe, kreatywne środowisko do nauki.
  • Pracuj w małych grupach studyjnych
  • Angażuj się w prawdziwe miejsca i prawdziwe problemy
  • Współpracuj w różnych dyscyplinach
  • Specjalizuj się w aspektach architektury, która Cię najbardziej interesuje
  • Uzyskaj okazje do zagranicznych wizyt studyjnych i do zagranicznych studiów poprzez międzynarodową wymianę

Wymagania wstępne

Poniżej przedstawiono minimalne, aktualne wymagania wejścia.

Musisz przesłać portfolio cyfrowe. Wyślemy Ci e-mail ze szczegółami, jak to zrobić po złożeniu podania.

Kursy rozpoczynające się w 2018 roku

Wymaganie w języku angielskim

Dla studentów spoza UE

IELTS Ogólnie

Możliwość zatrudnienia

Absolwenci i studenci Dundee mają tradycyjnie doskonałą reputację w zawodzie, ponieważ są cennymi i szanowanymi członkami najlepszych praktyk w Wielkiej Brytanii i na całym świecie.

Dla tych, którzy chcą się zakwalifikować jako architekci, minimalny okres nauki wynosi 5 lat w instytucji uznanej przez ARB / RIBA, a także co najmniej 24 miesiące praktycznego szkolenia w praktyce, najczęściej w praktyce architekta.

Dundee w ostatnich latach zaoferował uczniom możliwość skorzystania z wakacji w celu zdobycia co najmniej 3-miesięcznego szkolenia praktycznego w praktyce w celu zaliczenia pierwszych 12-miesięcznych szkoleń do profesjonalnych wymagań RIBA. Na tym etapie uczniowie mogą również skorzystać z okazji zdobycia doświadczenia w praktykach nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale także za granicą.

Nasi absolwenci są wysoko ceniony przez profesjonalistów jako wykwalifikowani i pewni siebie.

Twoje pierwsze trzy lata studiów kwalifikują Cię jako absolwentów ARB / RIBA część 1, ostatnie dwa lata są akredytowane jako odpowiednik ARB / RIBA część 2.

Jeśli wybierzesz opcję MArch with Urban Planning, uzyskasz kwalifikację, która również prowadzi do statusu czarterowanego przez RTPI.

Rejestracja jako architekt w Wielkiej Brytanii wymaga ukończenia co najmniej 24-miesięcznego doświadczenia w praktyce architektonicznej (większość studentów ukończyła 12 miesięcy między 3 a 4 rokiem, a 12 miesięcy po roku 5), a następnie przystąpiła do profesjonalnego egzaminu "część 3" .

Nasze kursy mają na celu budowanie komunikacji i umiejętności pracy zespołowej oraz prezentowanie scenariuszy "prawdziwego świata", w których możesz bezpośrednio współpracować z klientami, społecznościami i profesjonalnymi konsultantami, przygotowując Cię do udanej kariery w praktyce.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski


Ostatnia aktualizacja March 23, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
5 lat
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
1,820 GBP
rocznie, studentów szkockich i UE. Reszta brytyjskich studentów 9 250 £ rocznie. Studenci z zagranicy (spoza UE) 1650 £ rocznie na studia.
Locations
Wielka Brytania - Dundee, Scotland
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Wielka Brytania - Dundee, Scotland
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą