Ma / mgr w projektowaniu graficznym

University of Gloucestershire

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Ma / mgr w projektowaniu graficznym

University of Gloucestershire

Kursy MA i MD oferują stymulujące i kreatywne środowisko, w którym uczniowie są zachęcani do odkrywania zagadnień koncepcyjnych i teoretycznych. W przypadku IZ odbywa się to za pomocą zapytań opartych na badaniach, podczas gdy MDes kładzie szczególny nacisk. Studenci początkowo dołączają jako studenci MA, ale mają możliwość zarejestrowania się jako kandydaci na MDes w miarę rozwoju kursu.

Uważamy, że myślenie projektowe i badania są podstawą innowacji w projektowaniu. Jako projektant nauka zarządzania złożonymi pomysłami może być kluczem do znalezienia rozwiązań i opracowania strategii, które można zastosować w różnych dziedzinach.

Opierając się na twoich umiejętnościach komunikacyjnych i badawczych, kurs pomoże ci je zastosować do skutecznego rozwiązywania problemów. Poznasz współczesne problemy, takie jak światowe trendy, etyka, płeć i zrównoważony rozwój, łącząc gatunki i odkrywając nowe i pojawiające się technologie tworzenia i komunikacji. Wielka Brytania produkuje światowej klasy projektantów, którzy są poszukiwani na arenie międzynarodowej - nasze kursy MA i MDes mają na celu pomóc Ci zrealizować swoje ambicje w globalnym kontekście.

Jeśli jesteś licencjatem chcącym rozwijać swoje studia - lub profesjonalnym projektantem chcącym usprawnić swoją karierę poza codziennym życiem - nasze podejście do przestrzennego, wizualnego, kinestetycznego i aktywnego uczenia się pomoże rozwinąć Twoje podejście do projektowania i świata wokół ciebie .

Styl nauki

Jako student MA lub projektant graficzny MDes będziesz pracował nad wieloma zadaniami związanymi z projektami i badaniami jako wspólnym doświadczeniem między tymi dwoma programami. Jeśli zdecydujesz się na przejście do MA, będziesz musiał wypełnić pracę dyplomową (60 CATS), podczas gdy dla MD przeprowadzisz główny projekt (60 CATS).

Wymagania wstępne

 • Przynajmniej 2,2 stopnia honoru lub równoważny w temacie związanym z projektem
 • Zazwyczaj przeprowadzamy wywiady i chcemy zobaczyć portfolio prac
 • Studenci z UE i krajów międzynarodowych potrzebują ogólnej oceny IELTS 6.0 (nie mniej niż 5,5 w każdym zespole) lub jej odpowiednika.

Kariera

 • Dyrektor kreatywny
 • Kreatywny strateg
 • Zaprojektuj konsultanta
 • Design strateg
 • Pedagog
 • Konsultant ds. Badań
 • Doktor naukowy
Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski


Ostatnia aktualizacja June 18, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
1 - 2 semestry
W niepełnym wymiarze czasu
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
6,300 GBP
Uczniowie z kraju i UE: 6300 GBP (pełny etat). Studenci zagraniczni: 13 840 GBP (pełny etat).
Locations
Wielka Brytania - Cheltenham, England
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Sierp. 31, 2019
Dates
Wrześ. 2019
Wielka Brytania - Cheltenham, England
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Sierp. 31, 2019