close

Filtry

Zobacz wyniki

Programy Zarządzanie energią, Szukaj najlepszych programów MA tutaj! - MA

Master of Arts, inaczej MA, jest zaawansowanym akademickim wyróżnieniem zdobytym przez tych, którzy skutecznie wypełniają określony zestaw zajęć w danym obszarze. Wielu absolwentów szkół wyższych decyduje się iść na studia magisterskie, aby poszerzyć perspektywy zawodowe i zarobić więcej pieniędzy. Czym jest magister zarządzania energią? Ten kompleksowy program studiów wyż… Czytaj więcej

Master of Arts, inaczej MA, jest zaawansowanym akademickim wyróżnieniem zdobytym przez tych, którzy skutecznie wypełniają określony zestaw zajęć w danym obszarze. Wielu absolwentów szkół wyższych decyduje się iść na studia magisterskie, aby poszerzyć perspektywy zawodowe i zarobić więcej pieniędzy.

Czym jest magister zarządzania energią? Ten kompleksowy program studiów wyższych trwa zazwyczaj od dwóch do trzech lat i jest przeznaczony dla osób z istniejącymi stopniami z zakresu księgowości, biznesu, finansów, ekonomii, matematyki ogólnej, informatyki, inżynierii lub pokrewnej dziedziny. Studenci tych kursów powinni liczyć się z intensywnymi badaniami i bliskim przeglądem zagadnień takich jak środowisko i zrównoważony rozwój, a także takich dziedzin jak ekonomia, bankowość inwestycyjna, handel i strategia w odniesieniu do energii.

Absolwenci studiów magisterskich w zakresie zarządzania energią zazwyczaj stwierdzają, że są kwalifikowani do bardziej satysfakcjonujących i dochodowych karier niż przed zdobyciem tytułu magistra, a także, że zazwyczaj są w stanie zarobić wyższe pensje. Odbiorcy studiów magisterskich są również na ogół w stanie uczyć na poziomie kolegialnym, jeśli zdecydują się to zrobić.

Ze względu na znaczne różnice w kosztach czesnego od jednego MA w programie zarządzania energią do następnego, przyszli studenci powinni skontaktować się z biurem ds. Przyjęć w każdej szkole zainteresowań, aby uzyskać terminowe czesne.

Wybrani absolwenci studiów magisterskich z zakresu zarządzania energią przybierają wiele lukratywnych ról w sektorze energetycznym. Wielu z nich pracuje dla banków, korporacji energetycznych, organizacji rządowych, przedsiębiorstw użyteczności publicznej, agencji regulacyjnych lub firm doradztwa finansowego. Inni używają swojego magistra do nauczania na poziomie college'u lub na uniwersytecie, podczas gdy inni nadal decydują się na powrót do szkoły, aby pracować na stopień doktora.

Przyszli studenci, którzy chcą dowiedzieć się więcej o wielu możliwościach edukacyjnych, które istnieją w sektorze zarządzania energią, są zachęcani do zapoznania się z naszą bazą danych. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
format_list_bulleted Filtry
University of Westminster
Londyn, Wielka Brytania

Mgr Energii i Ochrony Środowiska jest stopniem interdyscyplinarnym, łączącym międzynarodowe stosunki, prawo, biznes i studia nad zrównoważonym rozwojem. W związku z tym zapewn ... +

Mgr Energii i Ochrony Środowiska jest stopniem interdyscyplinarnym, łączącym międzynarodowe stosunki, prawo, biznes i studia nad zrównoważonym rozwojem. W związku z tym zapewnia kompleksową analizę bezpieczeństwa energetycznego, rynków energii i zmian klimatu z perspektywy globalnej, regionalnej i lokalnej. -
MA
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia
 

WSKAZÓWKA! Jeśli reprezentujesz uczelnię i chcesz dodać swoje programy do naszych ofert, skontaktuj się z nami