Filter
Magister nauk humanistycznych
Rumunia Typ studiów: Wszystkie Tempo: Zaoczne

Zaoczne Nauczanie Rumunia - programów Nauczanie Rumunia Nauczanie

Stopień Master 's jest podyplomowych stopień naukowy. Stopień Master 's przygotowuje studentów do prowadzenia lub zarządzania. Stopień Master 's przygotowuje osobę w zakresie poszukiwań przez wyspecjalizowane badania pola.

Nauczanie odnosi się do obszaru akademickiego, w którym studenci uczą się, jak najlepiej poinstruować osobę lub grupę studentów. Omawiane tematy mogą obejmować metody nauczania, warunki dla skutecznego rozwoju i ewaluacji i oceny uczenia się.

Rumunia to kraj położony na skrzyżowaniu Europy Środkowej i Południowo-Wschodniej, na granicy Morza Czarnego. Dojazd do Rumunii jest łatwe z prawie wszystkich części świata, ze względu na jego położenie, jak również fakt, że jest on obsługiwany przez szereg rodzajów transportu i przedsiębiorstw. Rumuńskich uniwersytetach oferują duży wybór programów studiów licencjackich i magisterskich w języku rumuńskim, angielskim, francuskim i niemieckim.

Zaoczne MA Rumunia - Weź Zaoczne MA Rumunia. Wszystkie Zaoczne MA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Nauczanie, Rumunia

University of South Wales Online Programmes through UNICAF

... [+]

. Umożliwienie uczniom identyfikowania, projektowania i przeprowadzania działań badawczych, w tym możliwości znacznego samodoskonalenia. [-]
Rumunia Bukareszt
Wrzesień 2020
Język angielski
Zaoczne
18 - 24 miesiące
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku