Filter
Magister nauk humanistycznych
Grecja Typ studiów: Wszystkie Tempo: Zaoczne

Zaoczne Nauczanie Grecja - programów Nauczanie Grecja Nauczanie

Magisterska jest tytuł magistra przyznawane studentom, którzy ukończyli studia humanistyczne program Sztuk Pięknych lub przedmiotów takich jak historia, komunikacji, filozofii, teologii lub angielskim. Master of Arts zazwyczaj wymaga zajęć, badań i egzaminy pisemne.

Studenci, którzy studiują nauki nauczyć się edukować innych w określonych obszarach. Programy mogą łączyć wiedzę w danym obszarze z narzędzi i metod, aby móc dzielić się tą wiedzą z innymi osobami.

Grecja opracowała swój system edukacji w szkolnictwie wyższym na szczycie. Ponad 40% wszystkich Greków mieszka w Atenach i jest tam również, gdzie najlepsze możliwości do prowadzenia wyższy poziom edukacji jest. Graniczy z Albanią, Macedonią, Bułgarią i Turcją, Grecja to perła turystyczna z jednego z world 's fantastycznych plaż.

Zaoczne MA Grecja - Weź Zaoczne MA Grecja. Wszystkie Zaoczne MA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Nauczanie, Grecja

University of South Wales Online Programmes through UNICAF

... [+]

. Umożliwienie uczniom identyfikowania, projektowania i przeprowadzania działań badawczych, w tym możliwości znacznego samodoskonalenia. [-]
Grecja Ateny
Wrzesień 2020
Język angielski
Zaoczne
18 - 24 miesiące
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku